PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30601}

Na dobre i złe

For Richer or Poorer
6,4 2 729
ocen
6,4 10 1 2729
Na dobre i złe
powrót do forum filmu Na dobre i złe

Temat fajny i dający duże możliwości, Tim Allen świetny, ale film dosyć słaby i mało śmieszny. Ogólnie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 5
Franio

Zgadzam się w 100% bardziej to film familijny niż komedia, Tim Allen świetny, ale w ostatecznym rozrachunku film jest marny

ocenił(a) film na 5
Franio

Co racja to racja- pomysł dobry, ale uśmiechnęłam się tylko pare razy choć moim zdaniem można by było wymyślić dużo fajnych scen o zderzeniu się świata amiszów i nowojorskiej śmietanki. Pozatym wszystko sztampowe, przewidywalne i z morałem na widelcu, jednym słowem -nic nowego. Do tego wydaje mi się że tłumaczenie słabe. Daję 5/10 bo ostatecznie jak się nie ma nic lepszego do roboty w niedzielne popołudnie to można obejrzeć całą rodziną.

użytkownik usunięty
crazy daisy

Straszny syf. Tim Allen mi wisi. Kristie była mega wkurvviająca i z zażenowaniem patrzyłem na jej arcy-drewnianą grę aktorską. Słodkie, że co chwile mówili do siebie amisiek ale na czułych słówkach plusy tego filmu się kończą. Gdybym miał kasetę z tym filmem to bym ją rozkur***. Tak bardzo ten film jest ***********!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones