PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577622}

Na skraju jutra

Edge of Tomorrow
7,4 178 381
ocen
7,4 10 1 178381
7,0 23
oceny krytyków
Na skraju jutra
powrót do forum filmu Na skraju jutra

Generalnie przyznam że lubię kino typu "Dzień Świstaka" więc taka dawka po prostu nie mogła mi nie przypaść do gustu. Świetna kreacja Toma ... sądzę nawet że może i najlepsza w całym jego dorobku. Świetna akcja, kapitalne efekty i nienaganny scenariusz. Czego chcieć więcej? Mocne 8/10

Adash

Najlepsza w dorobku? Chlopie a widziles moze Urodzonego 4 Lipca, Rain Mana, Magnolie, albo Jerry Maguire, zeby jescze paru innych nie dodac, w ktorych pokazal prawdziwe aktorstowo. Ten filmik to jeden z wiekszych przecietniakow , zeby nie napisac gniotow, w ktorych Tomek, mam wrazenie zagral wylacznie dla podrasowania konta w banku.

BRADFORD

Wszystkie filmy o których wspomniałeś widziałem .... hmm może i masz rację - zagalopowałem się. Bardziej chodziło mi o wykonanie biorąc pod uwagę filmy akcji z panem TC.

ocenił(a) film na 8
Adash

No rzeczywiście trochę się zagalopowałeś, muszę jednak stwierdzić że świetne kino, nie wiem co bardziej s-f czy komedia bo dosłownie co chwila zwijam się ze śmiechu oglądając ten film. No nie spodziewałem się dobrego kina po tym filmie, a jednak :)

ocenił(a) film na 8
Adash

https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones