PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578577}

Na zawsze Laurence

Laurence Anyways
7,4 13 548
ocen
7,4 10 1 13548
6,2 16
ocen krytyków
Na zawsze Laurence
powrót do forum filmu Na zawsze Laurence

Czy ktoś z Was wie, kim jest osoba, której zadedykowano ten film - Luce Baillairgé? W Google nie
znalazłem odpowiedzi.

ocenił(a) film na 9
bernal

W takim razie zapewne jakiś krewny, znajomy i tyle.

ocenił(a) film na 6
foxmulder

Zapewne, ale liczę na to, że może ktoś coś więcej słyszał na temat jego historii.

ocenił(a) film na 9
bernal

Będziesz musiał zapytać Dolana!

ocenił(a) film na 6
foxmulder

Zrobię to przy następnej okazji.

ocenił(a) film na 10
bernal

Pozdrów go ode mnie.

ocenił(a) film na 8
bernal

Też mnie to ciekawi... Ale pewnie na odpowiedź poczekamy sobie do wydania jakieś biografii Dolana.

bernal

(według mnie) czytając wywiad z Xavierem został zapytany o to, skąd zaczerpnął pomysł na ten film. Xavi powiedzial,ze jadac samochodem z kolegami, jeden z ich wyjawił swojej żonie że czuję sie kobietą. I może Xavier to jemu zadedykował ten film, osobie która na pewno jak bohater łatwo nie ma w życiu.

ocenił(a) film na 6
kwiatkalafiora

Ciekawa wskazówka. Dzięki! :)

ocenił(a) film na 10
bernal

Luce była inspiracją dla filmu; urodziła się jako kobieta w ciele mężczyzny i spotykała się z producentką, z którą wielokrotnie pracował Dolan- Lyse Lafontaine; mieli też syna. Dolan stwierdził,że to piękna historia i po zgodzie rodziny stworzył na bazie tego wątku scenariusz. Luce niestety zmarła na atak serca zanim film został ukończony-stąd dedykacja.

ocenił(a) film na 6
glass_foals

Dziękuję za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones