PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93111}

Nadzy i rozszarpani

Cannibal Holocaust
5,6 11 863
oceny
5,6 10 1 11863
5,0 9
ocen krytyków
Nadzy i rozszarpani
powrót do forum filmu Nadzy i rozszarpani

Może i klasyka filmów gore, grozy, horroru czy czego tam jeszcze, ale do mnie nie przemawia. Nie ma się tam czego bać - że się tak naiwnie wyrażę - a jedynie pawia można puścić.
Bać się jedynie można tego, że są zwolennicy i miłośnicy takiego kina, że faktycznie istnieją tacy zezwierzęceni ludzie i nie mówię tu tylko mieszkańcach tej amazońskiej dżungli. Wszystko kumam, nie jestem pruderyjna, ale w życiu nie zrozumiem jak można podniecać się tego typu kinem, to już nie jest normalne.

ocenił(a) film na 6
Messalina

Tu nie chodzi o strach... Ja traktuję takie kino trochę jak prozę Dostojewskiego. Dotarcie do mrocznej strony człowieczeństwa, zjawiska, wywalenie jej na światło dzienne i przyglądanie się. Może samoświadomość istnienia takich instynktów w naszych umysłach może sprawić, że choć odrobinę rzadziej ludzie będą im ulegać? Idealistyczne podejście...

A film zaliczono do horrorów z braku lepszej alternatywy. Oraz z powodów historycznych.
Na filmwebie brakuje wielu pomniejszych gatunków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones