PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35611}

Nadzy

Nackt
6,3 522
oceny
6,3 10 1 522
Nadzy
powrót do forum filmu Nadzy

Film rzeczywiście nie zawiera głębszych treści, mimo to miło się go ogląda. Polecam tą pozycję zwłaszcza parom lub tym, którzy już tworzyli jakiś związek. Fillm uświadamia kilka spraw, które często umykają ludziom razem z szarymi, zwykłymi dniami. Obsada ciekawa: dla każdego coś miłego. Momentami dialogi są banalne i trochę przydługie ale można sie pouśmiechać. Ogląda się bardzo i miło i nawet nie wiadomo kiedy ....a tu już koniec.
Polecam spragnionym relaksu, optymizmu....miłości ....nagości :->>

ocenił(a) film na 5
agudka

No, nie!!! Piszesz, że nie zawiera treści.... A zaraz potem, ... uświadamia sprawy, które ludziom umykają"... Pachnie niekonsekwencją! Przyznaję, że całości nie oglądałam, jednak musiałam wtrącić swoje trzy grosze, bo to co mnie przyciągnęło (jak się okazało na ostatnie pół godziny filmu) to dialog pary na ulicy, intrygujący,prawdziwy. Odebrałam ten obraz, jako podejrzenie samych siebie, podanie przyczyny niszczenia naszych pięknych historii, o naszej powierzchowności rozczarowaniach, egoizmie...

ocenił(a) film na 8
agudka

agudka troche sie zamotalas. Najpierw przeczysz czemus a potem to potwierdzasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones