PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30762}

Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
7,2 89 068
ocen
7,2 10 1 89068
6,9 19
ocen krytyków
Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
powrót do forum filmu Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

Początek lat 90-tych, era VHS i magnetowidów Sony. Na takim sprzęcie oglądam ten film pozyczony od kolegi na kasecie Hitachi czy innym "badziewiu". Wtedy kasetami VHS handlowano na bazarach ( i kasetami magnetofonowymi też ). Ryk śmiechu mojego i innych musieli słyszeć sąsiedzi. Jest tu kilka miażdżąco dobrych gagów jakich nie ma wg mnie chociażby w takim Hot Shots czy innych filmach tego typu. Sama czołówka i muzyka to już klasyka. Po przypomnieniu sobie tego filmu teraz wiele żartów już mnie tak nie śmieszy poza pięcioma czy nieco więcej na prawdę dobrymi , ale i tak sentyment pozostał. Nie podzielam opinii że na przykład część trzecia jest lepsza. + 1 za współczynnik sentymentu który muszę ująć w ocenie i aktorstwo oraz odwagę w ukazywaniu niepolitycznych i świńskich dowcipów a były lata 80-te

ocenił(a) film na 8
armarange

'odwagę w ukazywaniu niepolitycznych i świńskich dowcipów' - faktycznie - dołożyli królowej brytyjskiej, prezydentowi USA, Gorbaczowowi, Kadafiemu i huk jeszcze wie, komu.... grubszych ryb na tapetę już się nie dało :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones