PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11007}

Nagi instynkt 2

Basic Instinct 2
5,3 13 011
ocen
5,3 10 1 13011
Nagi instynkt 2
powrót do forum filmu Nagi instynkt 2

Parodia

ocenił(a) film na 3

Mimo że powtórzenia wyrazowe bardzo psuły moje starsze teksty, tutaj trudno będzie uniknąć słówka "parodia". Wszystko wskazuje że "Nagi instynkt" jest po prostu prześmiewczym remake pierwowzoru. Inaczej tego nie nazwę, bo szkielet fabularny jest ten sam, ale już kolejne motywy przyprawiają jedynie o śmiech.
Parodystyczna jest debilna pierwsza scena, gdzie postawiono na efekciarstwo. Naćpany murzynek zaspokaja ręcznie Catherine Tramell pędzącą 200 km/h bajeranckim autem? Sick! Późniejsze przesłuchanie zdaje się być parodią kultowej sekwencji z pierwowzoru. Równocześnie Sharon Stone parodiuje samą siebie z przed 14 lat. Trudno inaczej określić flirciarskie tekściki i wyolbrzymienia cech tej bohaterki do kwadratu. David Morrissey niestety nie parodiuje Douglasa bo chyba wyszło by mu to na dobre.Jest w tym filmie po prostu, zwykłym idiotą. Przez cały seans ktoś mu coś powie, a ten od razu w to wierzy i postępuje pochopnie. Od czasu do czasu jeszcze złapie agresora i da komuś w twarz. Śmieszny jest również jego kodex honorowy, którego się trzyma, czy to dobrze czy źle.
Nawet jako samodzielny film ta historia się po prostu nie broni. Sceny łóżkowe są nakręcone niczym w zwykłym erotyku produkcji "Playboya" czyli bez emocji. Intryga jest mało oryginalna. Aktorzy odegrali teatrzyk "na odwal się", z wyjątkiem Davida Thewlisa. Nie warto...

Lucky_luke

Mam podobne odczucia. Wynudziłam sie strasznie, a przeciez jedynka wessala mnie na amen! Maliny w pelni zasluzone, no moze poza piersiami Sharon, bo jednak ciagle sa piekne.

ocenił(a) film na 3
felicity_lemon

podpisuję się ręcoma i nogoma :)

felicity_lemon

tutaj, w tej części są już zrobione :(

ocenił(a) film na 7
peggybrown940

No właśnie, uważne oczy zauważą, że dłubał w nich chirurg plastyczny :P

ocenił(a) film na 3
Lucky_luke

zapomniałbym - odnośnie pierwszej sceny najbardziej mnie odrzuciło to, że pędzące 180-200 km/h auto mknie niczym błyskawica przez ulice opustoszałego Londynu prowadzony przez świetnego kierowcę, ponieważ jedzie całkiem prosto i do celu bez jakiegokolwiek spoglądania na tor jazdy.

ocenił(a) film na 2
Lucky_luke

Parodia, przypominająca czeską satyrę na filmy grozy "Adela jeszcze nie jadła kolacji" - tylko, że "Adela" była po prostu komedią/słaba gra aktorów/beznadziejny scenariusz + rozpaczliwy 'seksapel' i "magnetyzm" podstarzałej (co widać) "demonicznej modliszki" z "N.i.-1" . Żałosny film (lubię i cenię Sharon Stone).

Lucky_luke

opis w pełni trafiony, ale określenie naćpany murzynek <3
Sharon próbowała zagrać samą siebie.. Nie bohaterkę 15 lat starszą, ale siebie grającą Catherine... Douglas i Stone to chemia idealna, a ten pan niestety się nie wpasował. :(

Lucky_luke

znafca sie znalazl. stek bzdur.

Lucky_luke

Playboy ma kilka świetnych erotyków - na poziomie co najmniej pierwszego Nagiego Instynktu. I ciul że nie mają fabuły a panienki pokazują tylko swoje ciało ale ogląda się to rewelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones