PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1063}

Nagi instynkt

Basic Instinct
7,3 135 280
ocen
7,3 10 1 135280
7,4 27
ocen krytyków
Nagi instynkt
powrót do forum filmu Nagi instynkt

To oczywiście, że to była "Kaśka".

Zarówno Beth jak i Catherine przerzucały się zarzutami, która to miała obsesję na punkcie,
której.
Catherine miała obsesje na punkcie Beth. Skąd to wiem ?

Warto sobie odpowiedzieć na pytanie czemu Catherine upatrzyła sobie Nicka ? Co czyniło go
wyjątkowym na tle innych gliniarzy ? Nic. Poza tym, że Nick wcześniej miał romans z Beth.
Przypadek ? Raczej nie.
Uwiedzenie faceta, który miał znaczenie emocjonalne dla Beth, jednoznacznie wskazuje, że
Catherine chciałą się odgrać na Beth za "kosza". Ncik teraz stał się jej fascynacją bo
rekompensował jej emocjonalną utratę byłej kochanki, którą była Beth.

Moim zdaniem jasne, jest, że Catherine od początku robiła wszystko by to wyglądało tak, że Beth
chce ją wrobić w czasie gdy tak naprawdę było na odwrót.

ocenił(a) film na 9
lynna

Na moje wystarczyłby ten szpikulec w ostatniej scenie na potwierdzenie Twoich słów ;) Poza tym, nie oglądałam drugiej części, ale ponoć jest wspomniane, że Nick zginął, a Beth przecież zgineła w pierwszej części ;)

ocenił(a) film na 8
lynna

Wszystko świetnie ale o spoilerze należy ostrzegać czyli zaznaczyć taką malutką opcję przed publikacją bo wystarczy rzut oka na Twój post nawet nie wdając się w czytanie dokładne by dowiedzieć się zbyt wiele

ocenił(a) film na 5
armarange

A po co czytasz dyskusję o filmie przed jego obejrzeniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones