PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154783}

Nagrody Darwina

The Darwin Awards
5,9 5 834
oceny
5,9 10 1 5834
3,7 3
oceny krytyków
Nagrody Darwina
powrót do forum filmu Nagrody Darwina

Najlepszy kandydat na nagrode darwina, to filipinski rabus, ktory okradl ludzi w samolocie odbezpieczyl granat i wyskoczyl na spadochronie wlasnej roboty. Powinien on dostac trzy nagrody:
-mogl pozyczyc dzialajacy spadochron z samolotu
-wrzucil zawleczke do kabiny i sam wyskoczyl z odbezpieczonym granatem w reku
-chcial jednak wrzucic ten granat do samolotu, ktory spadlby na jego pusta glowe.

Teen_spirit

To, czy by spadł na jego głowę (czyt. samolot), zależ-y/ałoby od wielu czynników zewnętrznych..
Ale generalnie niezły model hehehe
Są idioten wokół nas..
Przynajmniej trochę pozytywu, kosztem głupoty ludzkiej..

P.S. Rozumiem, że pasażerowie przeżyli, a tylko on... poległ :P ?

Wanderer

Najlepszy był 13latek z Brazyli który lubił wsadzać sobie różne rzeczy do odbytu.W poszukiwaniu wrażeń podłączył się analnie do kompresora na stacji benzynowej i dał ciśnienie na full.Rozerwało go jak żabę.

Ready2

A jak rozrywa żabę, jeśli można wiedzieć?
;)

Slamazzar

puff
(................///////////////////////////.)

ziomenator

Mnie się podoba motyw z samobójcą. Koleś aby mieć pewność, że próba samobójcza się powiedzie stanął na urwisku i przywiązał kamień do szyi. Następnie wypił truciznę i podpalił swoje ubranie. Próbował nawet zastrzelić się podczas skoku, ale kula chybiła przecinając linę z kamieniem. Woda morska, do której wpadł niedoszły samobójca, ugasiła ogień, a zalewając usta, spowodowała wymioty, które usunęły truciznę z żołądka. Jacques został wyciągnięty z wody przez rybaków i odwieziony do szpitala, gdzie zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

ocenił(a) film na 7
rainfleur

ale ta opowiesc jest akurat spreparowana i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia

Nagrody darwina sa przyznawane tylko za potwierdzone przypadki :)

Mi sie podobal koles, ktory zerkal do kanistra, aby sprawdzic czy jest jakies paliwo, a ze wnetrza kanistrow do slabiej oswietlonych miejsc naleza, wiec sobie poswiecil zapalniczka :)

denrike

:)
For mi (<- specjalnie tak napisałam,mówię od razu :P ) w ogóle extra jest to, że ktoś wpadł na pomysł spisywania takich historii i 'nagradzania' ludzi Nagrodami Darwina.
Mam jedną z książek Wendy Northcutt i można się naprawdę nieźle pośmiać

Aż dziw bierze,jak sobie pomyślę,iż 'człowiekiem jestem,i nic,co ludzkie nie jest mi obce'...
:P

rainfleur

co do historii rauinflera, to jest prawdziwa, no nie ze wszystkimi elementami i efektem koncowym. Jest to autentyczna historia ktora bardzo czesto opowiadal slynny patolog swoim studentom (nie pamietam juz nazwiska). Koles rzeczywiscie chcial chcial sie powiesic, mial tez bron, no i mialo to miejsce na skraju urwiska. Zazyl tez duze ilosci opium. Jak wiadomo kula przeciela sznur, woda wyplukala opium i przeżyl :D
Czy potem znow probowal sie zabic tego juz nie wiadomo
pzdr

Teen_spirit

Mi się to podoba:

Michael Gentner amerykański akwarysta, który tak zdenerwował się na jedna rybę, że postanowił ja ukarać i połknąć żywcem. Ryba utknęła mu w przełyku, UDUSILI SIĘ OBOJE. xD

zmeczony

A to TRĄBY xDDDDD
Ale jak można się udusić, zatykając przełyk? Wydawało mi się, że oddychanie następuje przez krtań i tchawicę, a to chyba inna droga...

A ja brechtałem się, jak przeczytałem o pewnym koreańskim lub japońskim biznesmenie, który spacerując po parku, rozmawiał przez komórkę i w pewnym momencie tak niefortunnie wpadł na drzewo... że skręcił sobie kark ^_^_^_^_^_^_^_^
To trzeba być artystą!

Slamazzar

A jak zatkasz przełyk nad tchawicą to jak będziesz oddychał imbecylu? Nie wiele widać się różnisz od laureatów,co za cieć.

ocenił(a) film na 6
androgenius

świetnie, że kogoś wyzywasz :) ale tu raczej się z Tobą nie można zgodzić - przykre.
Nad tchawicą jest gardło, a za tchawicą przełyk. Imbecylu? radzę zmianę loginu :P

ocenił(a) film na 5
Teen_spirit

Jak dla mnie nastolatek z Hiszpanii, który rozespany przegryzł kable od dzwoniącego budzika. Na specjalne wyróżnienie zasłużył uciekający przed policją Pan, któryż to biegnąc starał się strzelać do tyłu z pistoletu. Efekt tego taki, że strzelił sobie w skroń... Oba przypadki zakończyły się błyskawiczną smiercią.

baraja_2

Może się czepiam,ale w historii z elektrycznym budziliem to była nastolatka nie nastolatek i była zaspana nie rozespana.

baraja_2

haha, gosc mial budzik z kablami, rofl







ocenił(a) film na 8
Rax94

ee...?? 13-latek z Brazylii?? to możliwe??
byłem pewny, że jednym z warunków otrzymania Nagrody Darwina jest ukończenie 16-go roku życia (i raczej się nie mylę)


kontunuując tradycję polecę swoją ulubioną nagrodę darwina:
http://nagrody-darwina.pl/?newsID=11
(ogólnie polecam tę stronkę)
jak to czytałem to spadłem z krzesła [sic!] ;D

ocenił(a) film na 8
juuulek

Pe eS:
jeszcze to:
http://nagrody-darwina.pl/?newsID=53

pozdrawiam!

Teen_spirit

Największy popapraniec o jakim słyszałem to zoofil który pomylił zwierzęta i postanowił odbyć "randkę" z bykiem zamiast jak zazwyczaj z krową. Kiedy się byk zorientował co jest grane "rozmazał" biedaka po całym terenie pastwiska. To się nazywa orgazm ostateczny! Inny się założył z kumplami, że pociągnie żywego tygrysa za wąsy. Pociągnął i to była ostatnia rzecz jaką zrobił w życiu. Wcale mi głupców nie szkoda!

Teen_spirit

dobrzy byli kolesie,którzy w barze z nudów wymyślili zabawę polegającą na skakaniu po minie przeciwpancernej :D no i kolo, który postanowił zagrać w rosyjską ruletkę bronią półautomatyczną :D

Teen_spirit

To się nazywa naturalna selekcja xD

Teen_spirit

Moim ulubiencem pozostanie pan, ktory probowal obrabowac sklep. Tylko wybral sobie na cel: sklep z bronia... Nie tylko sklep z bronia, ale sklep z bronia w Teksasie. Nie tylko sklep z bronia w Teksasie, ale sklep, do ktorego, zeby wejsc, musial obejsc zaparkowany radiowoz, bo akurat byla policja w sklepie... Rabus zaczal strzelac w sklepie, nie trafiaja nikogo. Wlasciciel, policja i klienci (wszyscy oczywiscie z bronia) trafili bezproblemowo...
Ulubiona nominacja, to geniusz, ktory chcial poskakac na bunji, ale zabraklo mu bunji, wiec uzyl jakiegos zwyklego kabla. Urwalo mu obie nogi w kolanach.

ocenił(a) film na 5
Teen_spirit

Ja pamiętam o przypadku, chyba w japońskim zoo, gdzie była wycieczka połączona z prezentacją produktu. Owym produktem był super klej. Sprzedawca zachwalając swój produkt, dla żartu przyłożył nasmarowane klejem dłonie do pośladków samicy nosorożca. Wystraszone zwierzę zaczęło wierzgać tylnymi kończynami łamiąc facetowi żebra i nie tylko. Po ustrzeleniu zwierzęcia strzałką ze środkiem uspokajającym pracownicy zoo przystąpili do odklejania gościa. Na dodatek okazało się, że "Nancy" (tak chyba miała na imię samica) miała wcześniej ostre zaparcie i lekarz zaaplikował jej dużą dawkę środków przeczyszczających. Oczywiście zadziałały zanim uwolniono sprzedawcę, pechowo zażył kąpieli w 30 litrach rzadkich odchodów nosorożca. Nie pamiętam czy przeżył. Co do historii z kompresorem (post Ready2) to prawda. Facet nazywał się chyba Demouth i dosłownie zniknął w okamgnieniu. Jeszcze byli 2 goście, którzy łapali żaby, zastał ich zmrok. Wracając popsuły im się światła w półciężarówce. Szybko stwierdzili, że nabój od posiadanej broni idealnie pasuje jako zamiennik bezpiecznika. Po jakimś czasie nabój się nagrzał i wystrzelił trafiając faceta w jądro. Więcej nie pamiętam ale zawsze mnie to rozbawia, pozdro.

Teen_spirit

Dobry był też kolo,gdzieś chyba w kanionie rzeki Kolorado.Turyści rzucają tam też monety w przepaść,żeby powrócić.Model dostrzegł,że na gzymsie jest ich sporo,przelazł przez płot,zszedł i zbierał.Zbierał,zbierał i wrzucał do plecaka.Tak gorliwie zbierał,że w pewnym momencie plecak go przeważył i gość wykonał lot.Nie przeżył.

ocenił(a) film na 7
Teen_spirit

mnie podobała się historia Australijczyka chyba, który chciał zabić krocionoga strzelając do niego z shotguna, ale chybił, pocisk odbił się rykoszetem i trafił go w głowę zabijając na miejscu

Teen_spirit

Jest jeszcze niesamowity amerykański głupek, który był cholernie gruby, a nie chciał być. No i razem ze swoim najlepszym kumplem postanowili przeprowadzić liposukcję. Nażarli się specyfików i przeprowadzili w/w zabieg. Odkurzaczem przemysłowym. Zabieg się udał, tylko że usunęli mu wraz z tłuszczem (sporo go było) wszystko z 75-cioma % jelita grubego.