PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108142}

Najlepsi z najlepszych

Michel Vaillant
6,4 2 101
ocen
6,4 10 1 2101
Najlepsi z najlepszych
powrót do forum filmu Najlepsi z najlepszych

Film obejrzałem z powodu mojego umiłowania nad tym niezwykłym zespołem. Cóż, film generalnie jest bajeczką, którą dość dobrze się ogląda, niektóre sceny, a może większość są przewidywalne. Bez większych uzasadnień myślę ze film jest niezły 6/10 ... ale z uwagi na naprawdę genialny dwupłytowy soundtrack daje mu 7/10.

ocenił(a) film na 9
heat_miser

I tu się zgodzę całkowicie!! Muzyka Archive moim zdaniem genialnie się wpisała. film widziałam już kilka lat temu i od tamtej pory nie miałam okazji go sobie przypomniec ale to co dość żywo zostało mi w pamięci to równie niesamowity co muzyka montaż... polecam.

heat_miser

Ja przez Archive film znalazłem, więc pewnie obejrzę.

ocenił(a) film na 5
magikmw

Tylko i wyłącznie dla Archive zdecydowałam się obejrzeć ten film i nie żałuje. Oprócz wspaniałej muzyki zachwycają zdjęcia. Bo treść.... no cóż, lekka dość ;)

ocenił(a) film na 6
heat_miser

wlasnie teraz skacząc po kanałach trafiłamna ten film....już miałam przełączyć na coś innego gdy....usłyszałam Archive....i tylko dlatego oglądam dalej :)

vanity_2

tak się składa że ja tez dowiedzialam sie o filmie ze względu na archive, i mozliwe ze obejrze :)

ocenił(a) film na 6
heat_miser

Ja bede kolejna, ktora obejrzy po latach ten film jeszcze raz - teraz to juz ze wzgledu na Archive :) Piekny soundtrack! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones