PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 148
ocen
8,0 10 1 103148
6,2 28
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

8/10

ocenił(a) film na 8

Łukasz Palkowski trzy lata temu zachwycił gdyńską publiczność Bogami, filmem opowiadającym o życiu Zbigniewa Religii. W tym roku natomiast reżyser wziął na warsztat historię Jerzego Górskiego triathlonisty, który wygrał Podwójnego Ironmana. Oba filmy Palkowskiego są niemal identycznie pod względem opowiedzenia historii. Najlepszy pokazuje życie chłopaka uzależnionego od narkotyków, który odbija się od dna i pragnie zawalczyć o siebie. Stawia sobie cele, do których dąży, walczy z własnymi słabościami i nie poddaje się. Sama droga przez którą musi przejść główny bohater jest świetnie przedstawiona, jednak wybijały z rytmu zupełnie niepotrzebne wstawki rodem z niskobudżetowego horroru pokazujące demona Jurka zachęcającego go do powrotu do narkotyków. Zarówno Bogowie jak i Najlepszy to historie niezwykle pozytywne, podane w lekkiej, komediowej formie, dzięki czemu oglądanie ich sprawia dużą przyjemność i wiele można wybaczyć.

https://zprzymruzeniemokaa.blogspot.com/2017/09/5-filmow-z-gdyni-na-ktore-warto- czekac.html

ocenił(a) film na 9
korba225

Oby więcej takich podnoszących na duchu historii w polskim kinie, bo za dużo u nas cierpiętnictwa, ubolewania, jaki ten świat jest okrutny i martyrologii narodu...

ocenił(a) film na 9
korba225

Kolejna zachęcająca recenzja. Dziękuję!

ocenił(a) film na 8
korba225

Wstawki jak z horroru? Demony? Jestem zaintrygowana, a że ocena wysoka, to tym bardziej wiem, że warto.

ocenił(a) film na 9
korba225

Jak zobaczyłem nazwisko rezysera od razu wiedziałem, że szykuje się kolejny ciekawy film. Z opisu wynika, że koniecznie muszę wybrac się do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones