PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754077}

Najpierw zabili mojego ojca

First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers
7,0 8 751
ocen
7,0 10 1 8751
Najpierw zabili mojego ojca
powrót do forum filmu Najpierw zabili mojego ojca

Podzielony kraj i połączenie dwóch skrajnych ideologii, koszmar oczami 7 letniej dziewczynki. Moim zdaniem bardzo dobry film. Szkoda, że Netflix niektórych swoich filmów nie puszcza w kinach, ten film na pewno zasługuje na szeroką grupę odbiorców.

ocenił(a) film na 8
Kowal08_filmweb

Mnie zastanawia dlaczego ten film ma niecałe 800 głosów miesiąc po premierze.Średnia to też jest lekkie nieporozumienie według mnie.Co do samego filmu to jestem nim zachwycony mimo, że był on bardzo, bardzo smutny.Zdecydowanie kino nie dla wszystkich.Dzieciaki się zanudzą na śmierć :P Rola dziewczynki mnie urzekła swoją drogą.Nie wiem czy dało się zagrać lepiej tą rolę.Angelina kobieto, nie mam pojęcia gdzie tą kilkulatkę znalazłaś ale należą ci się brawa.Miałaś nosa ;)

ocenił(a) film na 8
MistiqueAFC

Dokładnie jest jak mówisz, ekipa filmowa świetnie poprowadziła tą małą.

ocenił(a) film na 8
MistiqueAFC

No cóż, matka sześciorga dzieci, działaczka UNICEF-u, to chyba nic dziwnego, że ma intuicję i podejście do dzieci i nie tylko znalazła, ale i świetnie poprowadziła tą małą, cudowna dziewczynkę :) jej najstarszy syn także pochodzi z Kambodży zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones