PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632368}

Największy z cudów

El gran milagro
5,6 1 453
oceny
5,6 10 1 1453
Największy z cudów
powrót do forum filmu Największy z cudów

Siła tego filmu nie leży w animacji czy efektach specjalnych lecz w niezwykle ważnej i bogatej treści bardzo przystępnie podanej, co sprawia, że film łatwo trafia do widza w każdym wieku. To chyba pierwszy film w historii kina skupiony na tajemnicy Mszy Świętej w ogóle, a jak weźmiemy pod uwagę ile konkretnej treści przekazuje wychodzi dużo bogatszy (pod warunkiem, że jest otwarty na coś więcej niż płytka rozrywka). Jak dodamy do tego przepiękną oprawę muzyczną Marka McKenzie to duchowe przeżycia murowane! Polecam!

ocenił(a) film na 8
jacstr8985

Zgadzam się, tu nie chodzi o cieszenie oka, ale o przeżycie duchowe. Długo można pisać o uczuciach, które towarzyszą podczas oglądania jakże prosto podanego obrazu. Myślę, że gdyby grafika była na poziomie najnowszych animacji, sens filmu uciekłby wielu osobom. Mnie chyba najbardziej ujął temat Czyśćca, świetnie pokazany i wyjaśniony.

ocenił(a) film na 8
jacstr8985

Również się zgadzam. To nie chodzi o to, żeby zobaczyć tylko poczuć. Poza tym muzyka była genialna, teraz jej słucham ciągle.

jacstr8985

A gdzie ten film można obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

ja oglądałam na YT po angielsku. Jest też wersja po hiszpańsku, polskiej nie ma i wątpię, żeby się pojawiła

ime_

Wolałbym po polsku, choć od biedy mogę i po angielsku obejrzeć. Choć, jak teraz sprawdzałem to chyba nawet i po angielsku w tej chwili nie ma. ;) Ale dziękuję za odpowiedź. :)

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

http://www.youtube.com/watch?v=8v8YMyuH3ZM
angielski jest na dość niskim poziomie, bardzo łatwo zrozumieć, o co chodzi. To, czego nie zrozumiesz, myślę, że wywnioskujesz z obrazu :) niby zaczyna się od części 2, ale część 1 to krótki urywek filmu, więc miłego seansu życzę :)

ime_

Dziękuję Ime_. Spróbuję obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 9
jacstr8985

Jak najbardziej się zgadzam, może animacja ma wiele do życzenia, w końcu jednak nie tylko o to chodzi w filmach jak są zrobione, a ciekawa fabuła i pięknie zobrazowane prawdy, których większość ludi nie jest świadoma.

ocenił(a) film na 9
jacstr8985

Zgadzam się z tym co napisałeś, ale nie zgadzam się z jednym. Film nie jest dla widza w każdym wieku, ponieważ młodsze dzieci nie zrozumieją zbytnio o co chodzi. Wydaje mi się, że film jest odpowiedni dla dzieci od 8 lat : )

ocenił(a) film na 2
jacstr8985

Zgadzam się, duchowe przeżycia gwarantowane- nawet człowiek zaczyna modlić się zeby to się skończyło i żeby jego oczy przetrwały tę wizualną chłostę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones