PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643321}

Namiętność

Passion
5,2 8 312
ocen
5,2 10 1 8312
4,9 7
ocen krytyków
Namiętność
powrót do forum filmu Namiętność

o ludziach oceniających filmy na tym portalu, że ten film ma średnią 5,2 a "Szybcy i wściekli 6" ma
średnią 7,6 :)

Bormann81

Może świadczyć po prostu o tym, że film jest średni, a tak się składa, że właśnie jest ;-)

ocenił(a) film na 5
Bormann81

nie generalizuj. Większośc użytkowników tego portalu ogląda filmy komercyjne - to co leci w tv, ewentualnie jakieś hity z box office'u. Wątpię, żeby fani Szybkich i Wściekłych zaniżali temu filmowi ocenę, bo jest dla nich ZBYT GŁĘBOKI. Pewnie nawet nie wiedzą, że taki film istnieje, ba - nie interesują się tym. De Palma z czasów "Człowieka z blizną" to nie jest, więc nie będę w ciemno stawiac 10/10 bo tak wypada.

ocenił(a) film na 4
supermonkey

właśnie zamierzam obejrzeć i jakoś nie martwię się, że będzie zbyt głęboki - pozdrawiam fanka Szybkich i Wściekłych:)

ocenił(a) film na 5
annikki27

to była ironia, słońce :)

ocenił(a) film na 6
supermonkey

Nie potrzebnie się jej tłumaczysz. Miałaś rację w tym wcześniejszym poście.

supermonkey

trafna uwaga :)
Choć wydaje mi się, że niektóre filmy mogą mieć przez głupotę nieco zaniżoną ocenę - nie wiem czy nie jest tak w przypadku "Adwokata" np. bo ludzie spodziewali się jakiegoś hałaśliwego kinowego hitu. (Zresztą, nie wiedziałem jeszcze Adwokata, ale zaufani znajomi donoszą mi, że na pewno nie zasługuje na takie mieszanie z błotem jakie ma miejsce na filmwebie)

Bormann81

A ja ocenię na 3,5 i myśl sobie co chcesz.

ocenił(a) film na 9
Bormann81

...wg mnie 5,2 to stanowczo za mało jak na ten film! :-) Właśnie wróciłam z kina! Bardzo się cieszę, że nie zasugerowałam się oceną filmweb i nie zrezygnowałam z seansu :-) Nieoczekiwany zwrot akcji zaskoczył mnie i sprawił, że jeszcze wyżej oceniam produkcję.

myslo_marcinek

Wczoraj byłem na tym w kinie, dla mnie bez polotu, nie wciąga, ocena gdzieś pomiędzy totalną szmirą a geniuszem, średniak. Trochę żałuję straconego czasu, mógłbym w tym czasie obejrzeć coś lepszego ;-)

Bormann81

Ocena i tak mocno zawyżona. Ten film jest tak naprawdę o niczym... Wszystko ładnie, pięknie- ale mało kiedy film oglądam dwa dni nie mogąc się w niego wciągnąć.

Bormann81

Drodzy państwo, filmy ocenia się w kategoriach! Jeżeli byłoby inaczej, wszystkie dramaty obyczajowe byłyby lepsze od sensacji a wszystkie adaptacje powieści filozoficznych - lepsze od komedii. Nie można porównywać gęsich wątróbek z lodami, nie zawsze też je się jedynie wątróbki, czasami ktoś ma ochotę na cheeseburgera i wtedy oceniamy zjedzonego burgera na tle innych, nie na tle francuskich dań. Oczywistym jest, że Namiętność bedziemy porównywać z takimi filmami jak Szef wszystkich szefów, Oczy szeroko zamknięte albo Czarny łąbędź, a Szybkich i wściekłych ze Szklaną Pułapką.

Nie snobujmy się tak bardzo, bo przebijemy Hiacyntę Bukiet. :)

ocenił(a) film na 8
Bormann81

Wielu ludzi nie rozumie takich filmów .Film ma swój klimat ,dobrze zrealizowany .Ja oceniłem film na 8 .

ocenił(a) film na 5
Bormann81

Ten film oczywiście jest "trochę" ambitniejszy niż płytkie Szybcy i Wściekli,
ale też nie da się ukryć że jak na thriller jest całkiem przeciętny. Do tego strasznie kuleje aktorstwo.
Z kolei Szybcy i Wściekli, będąc płytkim filmem rozrywkowym w gatunku pościgowym jest zrealizowany perfekcyjnie.
Stąd oceny 5 i 7 są akurat odpowiednie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones