PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5220}

Narkotykowy kowboj

Drugstore Cowboy
7,0 5 654
oceny
7,0 10 1 5654
7,1 8
ocen krytyków
Narkotykowy kowboj
powrót do forum filmu Narkotykowy kowboj

Jest to jeden z lepszych,jeśli nie najlepszy film jaki widziałem o ludziach uzależnionych od narkotyków,jak i ogólnie o narkotykach.Szkoda że jest tak mało popularny,sam nie miałem pojęcia o jego istnieniu wcześniej,zanim na niego przypadkowo nie wpadłem,a bez problemu mogę umieścić ten tytuł obok popularnego "Requiem for a dream" i innych tego gatunku filmów,z listy najbardziej znanych i najwyżej ocenianych.Rzadko kiedy zdarza się,że nie mam się do czego przyczepić i nie pamiętam kiedy ostatni tytuł dostał ode mnie 10/10,a "Narkotykowy Kowboj" właśnie taką ocenę otrzymał.
Ani przez chwilę nie nudziłem się na tym seansie,oglądałem z zaciekawieniem,trzyma w napięciu,większość uwagi poświęca głównemu bohaterowi,który zresztą wypadł fenomenalnie.Film zmusza do refleksji,szczególnie tych którzy doskonale zrozumieją przesłanie tego filmu i o co tak naprawdę w nim chodzi.Bez wątpienia,jeśli kogoś dotyczy ten sam problem,co bohaterów,może zastanowić się nad swoim postępowaniem i wyciągnąć konsekwencje.Fabuła jak najbardziej okej,muzyka w porządku - tworzy świetny klimat,zakończenie nie jest z góry do przewidzenia,film jest po prostu wyśmienity.Zdecydowanie obowiązkowy tytuł,szczególnie dla tych którzy są wtajemniczeni. Arcydzieło.
10/10

użytkownik usunięty
Manthey

Fakt - film rewelacyjny. Stawiam go na równi z "Candy", "Spun", "Las Vegas Parano", "Requiem dla snu" i "Trainspotting". Oglądałem 6 lat temu, ale zrobiłem, sobie powtórkę. "Wtajemniczeni?" nie wyciągają wniosków.... . Filmy o dragach (bez względu na kontekst i przesłanie) nakręcają na branie.... . Tak to jest.

Manthey

Całe ludzkie istnienie to błędno koło napędzane głupotą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones