PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790257}
5,8 28 837
ocen
5,8 10 1 28837
3,7 6
ocen krytyków
Narzeczony na niby
powrót do forum filmu Narzeczony na niby

czy naprawdę nie ma już innych aktorów....i jeszcze to największe drewno Kurdej-Szatan.....

ocenił(a) film na 6
fanzlalka

Kurdej-Szatan, Adamczyk... brak słów :(

juciak4

dokładnie...reklamują z nią nowy serial na polsacie....i czuję że będzie klapą właśnie przez nią...ludzie nie chcą jej oglądać bo jest mega irytująca...

fanzlalka

Akurat panów lubię, ale za Kurdej-Szatan również nie przepadam :/

fanzlalka

Po dwóch scenach z Karolakiem i Adamczykiem wiem jedno: na pewno tego nie obejrzę.

fanzlalka

Karolak pewnie znowu gra durnia jak w każdym filmie, niestety w każdej roli jest identyczny - identycznie durnowaty, jedynie w "Kryminalnych" mogłam go z nieść

Seiya

"Kryminalni" i "39 i pół", czyli tak naprawdę początki jego kariery, zanim grał w każdym polskim filmie.

ocenił(a) film na 9
Seiya

A gdzie widziałeś film skoro jeszcze premiery nie było?
Jak można miec zdanie przed zobaczeniem filmu ?
To ciekawe zjawisko,,,

fanzlalka

O Roznerskim nigdy nie słyszałem, nie wiem kto to. Jednak Adamczyk i Karolak odpychają mnie od obejrzenia tego czegoś, podobnie jak trailer.
Poszedłem do kina na "Ostatniego Jedi" i dostałem m.in. zwiastun "Narzeczonego na niby".

ocenił(a) film na 1
Trojden

Oba do d... niestety... Trailer tego filmu to jakaś padaka. "Śmieszny" jak lewy sandał Powietkina

ocenił(a) film na 1
fanzlalka

Może to parodia komedii romantycznej... dali typowy tytuł, typową aż do bólu obsadę i kompletnie nieśmieszny trailer - typowa "klasyka" gatunku, czyżby ci twórcy byli aż tak tępi?

fanzlalka

Czasami mam wrażenie, że twórcy polskich komedii korzystają z aktorskiej agencji pracy tymczasowej...

fanzlalka

Przed chwilą leciała reklama tego filmu i pomyślałem dokładnie to samo dali by szanse młodym po szkołach aktorskich .

fanzlalka

...czyli kolejne łajno gwarantowane. Szkoda że przed premierą nie można dać 1 bo stanie się to i tak i siak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones