PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790257}
5,8 28 836
ocen
5,8 10 1 28836
3,7 6
ocen krytyków
Narzeczony na niby
powrót do forum filmu Narzeczony na niby

Ocena filmu

ocenił(a) film na 3

Witam, proszę Państwa jeżeli szukacie filmu na którym można się rozerwać lub spędzić miło czas z dziewczyną to ten film.... nie jest dla was. Dziś wzorując się na ocenie tego filmu na filmweb postanowiłem wraz z żoną obejrzeć go w kinie. Na początku chciałbym tylko zaznaczyć, że nie jestem haterem a zwyczajnie jestem kinomaniakiem, oglądam filmy z całego świata ale ten film jest po prostu bardzo słaby. Poczynając od fabuły scenariusz filmu jest przepełniony słabymi dialogami a przede wszystkim postać Darka (Jak szanuje Pana Piotra Adamczyka to dziwie się, że zgodził się zagrać w tym filmie po przeczytaniu scenariusza) Pan Karolak- zawsze ten sam. Jedynymi osobami, które w mojej ocenie jakoś utrzymywały poziom utrzymując tym samym ten film jest jak zawsze świetny Krzysztof Stelmaszczyk oraz aktor grający Szymona. Film również nie prezentuje się dobrze pod względem muzyki- brak w nim wyniosłych chwil, które zapadają w pamięć dzięki świetnie dobranej muzyce. Ten film jest niestety jednym z tych produkcji, które wpływają pesymistycznie na ocenę kina polskiego. Z perspektywy czasu jeszcze bardziej szanuje Pana Marka Konrada, że zrezygnował z aktorstwa w szczycie swojej sławy bo po prostu nie wyobrażam sobie takiego aktora w takim gniocie. Ponad to jeżeli ktoś twierdzi, że problemem jest budżet filmu to nie wie o czym mówi... mamy multum świetnych filmów (głownie te z lat 80-90) które zapadły w pamięci po kres. W porównaniu do komedii rom. jak Planeta Singli (która jest świetną komedią) ten film opisać można jako ... .Ocena 3.5/10 - obecnie w kinie grane są lepsze filmy i lepsze komedie nie warto nabijać kabzy tak słabemu filmowi bo będzie ich powstawać więcej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones