PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790257}
5,8 28 837
ocen
5,8 10 1 28837
3,7 6
ocen krytyków
Narzeczony na niby
powrót do forum filmu Narzeczony na niby

A jaką tajemnicę miał Karolak przed Bohosiewicz?

ocenił(a) film na 7
sun_luna

no chyba że Barnaba go kochał

ocenił(a) film na 7
sun_luna

To samo pytanie mi się nasunęło. Taki nacisk na to położony, "muszę to zrobić, powiem jej", a koniec końców temat urwany i niedokończony. Chyba, że przysnąłem

ocenił(a) film na 7
tmzyae

Nie jest niedokończony, wychodzi w rozmowie Soni z Karolakiem, kiedy on się zaczyna z tego śmiać. Czym to się kończy to widać na końcu filmu ;)

ocenił(a) film na 3
Laksandra

Właśnie nic nie wyszło - ona spytała się go, czy jest gejem, ten się roześmiał, a później była scena ślubu. Jaka była ta tajemnica, o której wspomniał m.in. na próbie ślubu? To, że kolega był w nim zakochany? To go tak frustrowało?

ocenił(a) film na 5
k_bennet

Właśnie też mnie to nurtuje, ale ze znajomą domyślamy się, że on bał się jej powiedzieć o tym, że miał jakiś epizod z mężczyzną i bał się jej postawić, żeby dała mu przestrzeń, przestała kontrolować i zaakceptowała, że jest wolnym duchem, ale ją kocha. Tak nas też inny garniak na końcu naprowadził. Koniec końców prawdą jest, że twórcy pozostawialo pourywane scenki i wątki i widzom pozostaje snuć naciągane teorie.

sun_luna

Po seansie sama się zastanawiałam o co w końcu chodziło...Może ktoś zapyta Tomasza Karolaka albo innych aktorów z obsady o tą tajemnicę podczas jakiegoś wywiadu.

sun_luna

Dalej tego nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones