PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621733}

Następny jesteś ty

You're Next
5,7 17 330
ocen
5,7 10 1 17330
6,3 10
ocen krytyków
Następny jesteś ty
powrót do forum filmu Następny jesteś ty

Inteligentny?

ocenił(a) film na 3

Czemu ten film jest opisywany jako wybitnie inteligentny? Co w nim takiego inteligentnego? (jeszcze go nie oglądałem)

ocenił(a) film na 7
Shooty

Może np. zabawa z konwencją? To, że coś jest horrorem/slasherem, nie oznacza, że film nie może być inteligentny. Zwykle przodują w tym co prawda pastisze (jak cudne "Cabin in the Woods", "Shaun of the dead" i "Tucker and Dale vs Evil"), ale i w poważniejszych rzeczach się zdarza. Ostatnio np. bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie "The Loved Ones" - bardzo udany, inteligentny slaher, widać, że kręcony z głową i pomysłem.

ocenił(a) film na 3
Shooty

Jestem tuż po seansie i miałam zadać to samo pytanie. Ja rozumiem, że dystrybutor dba o zachwalanie produktu, ale określenie "inteligentny" wydaje się być wybitnie nie na miejscu w przypadku tej produkcji...

ocenił(a) film na 5
Shooty

Nie ma w nim nic co można choć odrobinę nazwać "inteligentnym". Powtarzalne schematy, drętwe dialogi i przede wszystkim logika bohaterów to takie samo dno jak w większości innych takich filmów. Film nie jest niczym wyjątkowym ani wybitnym, tylko następnym żałosnym odzwierciedleniem braku wyobraźni u twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones