PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10077}
6,0 4 124
oceny
6,0 10 1 4124
Nastoletni wilkołak
powrót do forum filmu Nastoletni wilkołak

Jest dość ciekawa końcówka...... Jest pokazywana wiwatująca i ciesząca się widownia, wśród której możemy wyłowić statystę, który wyciąga swego......... już się domyślcie co :)

ocenił(a) film na 6
krismovies

Nie wierzyłem aż do dzisiaj. Jak to w ogóle przeszło?

dymek167

Chyba nikt tego nie zauważył po prostu, tyle tam było ludzi zaaferowanych. Wyszło to pewnie dopiero w epoce internetu - i np. na jednej wersj którą miałem była ta scena, a np. na jak leciało w ubiegłym roku na kanale MGM, to w momencie kiedy scena miała nadejść, zatrzymano obraz i poleciały napisy:)

krismovies

Tylko, że to jest kobieta:) I nic nie wyciąga, po prostu miała rozpięty rozporek, być może jej puścił;) Ale nawet twórcy Family Guy dali się zwieść, bo podobno w jednym odcinku o tym wspominają, niestety nie widziałem go jeszcze:)

ocenił(a) film na 8
mariouszek

To nie była żadna kobieta tylko facet! Kobieta stoi obok w jasnych spodniach!

ocenił(a) film na 8
Nozix

http://www.asylum.com/2010/01/26/movie-mistakes-extras-teen-wolf-penis-back-to-t he-future-kid/

Nozix

http://www.youtube.com/watch?v=wIFVpPvj__I

Nozix

Cos nie wyszlo z tym linkiem. Moze nie jest juz aktualny?

ocenił(a) film na 5
mariouszek

Dokładnie 1:25,17 sek. haha Koleś chyba zrobił to dobrowolnie pewnie w imię dobrej zabawy, albo jakiegoś manifestu młodzieżowego. Choć to pierwsze bardziej pasuje :) Ciekawa dykteryjka dla wtajemniczonych :D

ocenił(a) film na 5
uczensaibaby

Kurczę to rzeczywiście chyba jest laska. Ma zbyt delikatne dłonie. Ale to tym lepiej, gdyż kobiece ciało bardziej nadaje się do oglądania :) haha Z drugiej strony dowodzi to prowizoryczności całej sceny. Taki przypadek dla potomnych :)

ocenił(a) film na 7
krismovies

Jest to kobieta i rozporek był niechcący odsunięty :P

krismovies

to na 100000% jest to dziewczyna w zielonych spodniach i czerwonej bluzce. Gdy siedziała miała odpięty guzik aby nie upinał pasa, wstając rozsunął się jej zamek od rozporka .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones