PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776}

Nawiedzony

The Haunting
5,7 20 742
oceny
5,7 10 1 20742
Nawiedzony
powrót do forum filmu Nawiedzony

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Ludzie marudzicie czego się spodziewaliście że w tym filmie będzie krew i flaki. To jest zwykły horror może nie jakieś arcydzieło ale katastrofa to też nie jest. Ja tam film polecam. 8/10.

ocenił(a) film na 7
BDZ64

ma bardzo fajny klimat. Ten dom jest fantastyczny! I rzeczywiście miałam ciarki jak biegali po tych korytarzach. Historia też w całość się składa jest wyjaśnione kto i dlaczego zabijał.Efekty bardzo ładne i ciekawa obsada. Przy "reaktorze strachu" ten film to istna rewelacja ;) Ale społeczeństwo dziś lubi jak się krew leje strumieniami i może tego im brakuje.

ocenił(a) film na 8
BDZ64

zgadzam sie mi też bardzo się podobał nie rozumiem tej niskiej oceny

ocenił(a) film na 8
dominika_sliwinska

Wiadomo jest gorszy od Nawidzonego domu ale jest dobrym horrorem ze swoim klimatem a to że nie leje się tu litrami krew i nie ma dużo zabitych to jest zaleta teko remaku.

ocenił(a) film na 3
BDZ64

Film jest okropny, a dodatkowo jest remakiem jednego z najlepszych horrorów w historii.

ocenił(a) film na 7
BDZ64

a ja może i nie polecam, bo jakiś specjalnie wybitny to nie jest, ale jak ktoś trafi przypadkiem w TV to obejrzeć można. Mały dreszczyk i frapująca historia. Znani aktorzy trzymają poziom. Ogólnie ujmując całość wyszła nie najgorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones