PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776}

Nawiedzony

The Haunting
5,7 20 742
oceny
5,7 10 1 20742
Nawiedzony
powrót do forum filmu Nawiedzony

Ten film był tak słaby i żałosny, że uznałbym go za komedię...
Dla mnie ten gatunek jest denny, tak jak i ten film.
Oczywiście wiem, że jest mnóstwo ludzi, którzy uwielbiają horror i strach, ale na mnie to po prostu
nie działa, więc to jest moja opinia, która chciałem się z wami podzielić i z którą pewnie wielu się
nie zgodzi, ale ja nie chciałem nikogo urazić :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kiki_zjada_guziki

I własnie takie reakcje przewidziałem i postanowiłem się zawczasu ubezpieczyć, więc dodałem tą końcówkę do mojego wpisu, no ale cóż... niektórzy jak widać chcą po prostu kogoś obrazić i liczą na wywołanie pseudo-kłótni :)

ocenił(a) film na 7
Ravill953

Zgadzam się z tobą, że to świetny film. Doskonale zrealizowany z rewelacyjnymi efektami jak na tamten czas. Szkoda tylko, że nie jest to typowy horror a bliższe np. Indiany Jonesa.
Ravill, ale ty chyba nie jesteś Elisha Cuthbert. To po co zasłaniasz się jej zdjęciem. Bez urazy.

CES7

Po prostu uwielbiam tą aktorkę :) a to nie facebook czy instagram, że powinienem mieć swoje zdjęcie na profilowym.
Ty nie masz go wcale i nie widzę w tym problemu.

ocenił(a) film na 7
Ravill953

OK. Nie było pytania.
Pozdrawiam

CES7

Nie ma problemu :)
Ja również pozdrawiam :)

Ravill953

Sądzę że masz jej zdjęcie bo jesteś w niej szaleńczo zakochany, trzepiesz kapucyna mysląc o niej i patrząc na jej zdjęcie, a gdyby to ona zamiast Zeta Jones zagrała w tym filmie określiłbyś go mianem hiciora.
Sssij Ravill, bo twój komentarz jest tak pusty i beznadziejny jak wstawianie fotki aktorki do swojego avatara.

baraqs

W pełni popieram ;*

ocenił(a) film na 8
Ravill953

Ja nie lubię horrorów, ale ten film mi się bardzo podobał. To nie żadna piła, flaki, krew - bo to jest obrzydliwe, nie przerażające. Nie rozumiem czemu taka niska ocena, ale trudno, gusta są różne ;D

Iza94

Zgadza się. Ja też nie lubię horrorów gdzie krew leje się litrami i trup sieje się dziesiątkami. W tym filmie jest fajny klimat, efekty, muzyka i niezła gra aktorska. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Ravill953

Jak by nie patrzeć jest mniej denny niż twój kretyński komentarz.

robert418

konstruktywna krytyka nie będzie przeze mnie podważana ;) krótko mówiąc masz rację.

Ravill953

Można jakiegoś gatunku nie lubić ale co w tym filmie jest żałosnego to nie rozumiem. Może nie widziałaś tego filmu w całości. Żałosny to może być Kac Wawa ale tu nie widzę nic żałosnego mimo iż nie przepadam za horrorami.

Ravill953

Gatunek horror należy do tych najtrudniejszych a te dobre lub świetne horrory można policzyć na palcach. A film Nawiedzony jest bardzo słaby i tyle.

ocenił(a) film na 7
Ravill953

Elo . Może polecisz jakieś kino grozy z twojej bajki :) ? Ja osobiście kocham ten film bo to jeden z pierwszych horrorow jakie oglądałem i mimo iż oglądałem go z rodzina to mega sie bałem . Tem mroczny , ponury klimat , te gotyckie wnętrza robiły wrażenie . Lubie do niego wracać bo nadal trzyma poziom choć już tak nie straszy .

Ravill953

jak sie nie znasz na hororach to ich nie ogl komedie to masz na codzien w szkole zapewne

hercules38

Zaiste :))

Ravill953

co ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones