PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 543
oceny
6,7 10 1 95543
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony
ocenił(a) film na 2
Cry_Wolf_

:D Jak w reklamie - KOPYTKO. :D

ocenił(a) film na 1
Cry_Wolf_

Dokładnie - to jakaś parodia i to kiepska :) Efektów specjalnych w zasadzie brak (lepsze były w latach 80-tych), przebrali jakiegoś aktora w karnawałową maskę, nałożyli kopyta i biega ta "czumbarumba" po ekranie rozśmieszając widzów. Ten żenujący film jest z gatunku "kupmy kamerę video i nakręćmy film" - jedna wielka żenada - od scenariusza po efekty specjalne. Najbardziej po czumbarumbie bawiła mnie ta babka - medium. Po tym arcydziele nie dotykam już żadnych współczesnych horrorów - co jeden to większe rozczarowanie. Wolę wracać do klasyków z lat 90-tych.

ocenił(a) film na 5
tomcio55_2

Czego się spodziewałeś po takim budżecie, CGI? Za bardzo po nim pojechałeś, dać jedynkę to znowu gruba przesada, uważam iż jednak zasługuje na coś więcej.

ocenił(a) film na 1
van_der

Niestety, nawet na 1 to nie zasługuje. Nawet moja nastoletnia córka śmiała się z tego filmu. Jako parodia ok.

ocenił(a) film na 5
tomcio55_2

Obejrzałem rozdział 2 i musiałem niższą ocenę dać, jeśli będzie taka tendencja spadkowa to rozdział 3 dostanie ode mnie 1.

P.s. Gdzieś tak do połowy może troszkę dłużej film naprawdę był dobry, później niestety do samego końca coraz to gorzej.

ocenił(a) film na 10
tomcio55_2

lecz córke ... byc moze jest to dziecko opętane lub ty i ona jestescie ograniczeni bo zeby filmy rozumiec inteligencja tez jest potrzebna... a na mini mini rozumiecie bajki ?

ocenił(a) film na 6
horrorlady

Ty tak serio czy prowo?

ocenił(a) film na 6
horrorlady

Tutaj sie zgodze, trzeba troche myslec podczas ogladania. Przeciez odrazu widac ze rezyser chcial zrobic dobry klimat (co mu sie udalo), poza tym zawarto tu elementy mniej powazne aby otrzymac pewnego rodzaju groteske

użytkownik usunięty
Cry_Wolf_

A czego się spodziewałeś? Płetw???? :DDD

:-D

Zoe_5

Akurat demon na plus szkoda że go bardziej nie wykorzystali,osobiścię nie uważam żeby była aż taka tragedia natomiast film dość przeciętny.

ocenił(a) film na 6
Cry_Wolf_

Również się zbulwersowałem. Skurczybyk powinien nosić szpilki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones