PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 553
oceny
6,7 10 1 95553
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

NAJLEPSZY horror jaki ogladalem od lat ! ! ! ! Oby wiecej takich ! ! ! Świetne kreacje postaci astralnych oraz klimat, klimat, klimat !
Naprawde porzadny i solidnie wykonany!! Wlaczajac ten film spodziewalem sie kolejnej kupy z nawiedzonym domem jak to zwykle bywa. A tu prosze! BAAARDZO milo sie zaskoczylem! Poczatkowo film jest nudny i na pierwszy rzut oka jest jak kazdy inny horrorek o straszydlach. Im dluzej film trwa, tym bardziej robi sie ciekawie !
Do konca w filmie jest napiecie i niewiadoma.
Koncowka tez jest swietna, ale nie zdradzam! :-) Poprostu polecam tym, ktorzy lubia tematyke o wychodzeniu z ciala, wędrówki astralne, inne wymiary, itp.

P O L E C A M 10 / 10

ocenił(a) film na 9
che_to_fra_jer

Dla mnie też bomba, też tematyka mnie poruszyła

ocenił(a) film na 4
che_to_fra_jer

10 tylko za klimat i wędrówki astralne? Nie za dużo? Owszem, akurat to też mi się podobało, nigdy wcześniej nie oglądałam filmu na ten temat, ale nie przesadzajmy - sama tematyka nie przesądza o całym dziele. Film był nudny od początku do jakiejś godziny. Potem było ciekawiej, ale nie na tyle, bym mogła się tym w jakikolwiek sposób nacieszyć.

ocenił(a) film na 5
Kimara

A ja w połowie filmu wyłączyłem.
Dlaczego ?
Film mi się podobał, aż do chwili przyjścia ten starszej kobiety która oceniła sytuację i stwierdziła, że chłopak wyszedł z ciała i zagubił się ( kto zna temat, mógł rozpoznać, że chłopak jest w obszarze 3 po słowach tej kobiety - ona nazywała to " dal " jeśli się nie mylę ). Dokładnie w tym momencie wyłączyłem film.
Nie powinno się robić filmów o tematach, których się nie zna, byle tylko złapać temat i móc go obrócić/wykorzystać aby coś tym osiągnąć ( w tym wypadku nastraszyć, zrobić dobry horror i na pewno zarobić ). Większośc ludzi, którzy oglądnęli ten film poznali podróże astralne na samym początku ze złej strony, ze strony horroru...
Dzięki i pozdrawiam

B

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones