PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10566}

Nazywał się Bagger Vance

The Legend of Bagger Vance
7,2 10 325
ocen
7,2 10 1 10325
6,0 3
oceny krytyków
Nazywał się Bagger Vance
powrót do forum filmu Nazywał się Bagger Vance

a dzięki golfowi odnalazł z powrotem, wspaniała rola Willa Smitha, który mu w tym pomógł. Naprawdę polecam każdemu, tak pouczających filmów jest naprawdę niewiele, a tym bardziej jestem zaskoczony że ten film wyreżyserował Robert Redford, który jest świetnym aktorem, a tutaj naprawdę mnie zaskoczył jako reżyser, no i ta klimatyczna muzyka, choć nie bylo jej tak dużo, ale w pełni oddawała świetny nastrój. Najlepiej zobaczcie sami. Moja ocena 8/10. Niech ktoś da mniej !!!!

ocenił(a) film na 9
blade_16

A ja dam więcej!! 9/10 :P

Lubię takie filmy, w których zalety trudno mi jakoś konkretnie określić, ale mimo to w tajemniczy sposób wciągają :)

...tylko dlaczego nikt jeszcze nie wspomniał o muzyce?

ocenił(a) film na 8
Asx32

jak to nie, moje ostatnie zdanie to co ?? ;p

ocenił(a) film na 9
blade_16

Ja dałem 10.
Koniec filmu płakałem. Naprawdę wzruszający film.

użytkownik usunięty
eragoncieniobojca

To są jeszcze tacy meżczyźni, którzy płaczą na filmach?

ocenił(a) film na 9

Jak widać są :D
Chociaż moim zdaniem ten film jest naprawdę wzruszający. No i muzyka (genialna!) też robi swoje. A może po prostu taki już ze mnie typ człowieka...
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
eragoncieniobojca

;) Pozdrawiam również.

użytkownik usunięty
blade_16

Czytałam piękną biografię Roberta Redforda,...było w niej na temat tego filmu,..wiedziałam że został zle oceniony przez krytyków, którzy uważam zupełnie się na nim nie poznali.ocenili go bardzo powierzchownie.Dla mnie ten film jest magiczny i mistrzowsko poprowadzony przez bardzo czułego reżysera jakim jest właśnie Robert Redford.Piękne zdjęcia ,..muzyka i gra aktorów. Zgadzam się z wypowiedzią że jest to film zachwycający i bardzo głęboki,...a takich filmów jest naprawdę niewiele .polecam !!!!

ocenił(a) film na 10
blade_16

Moim skromnym zdaniem to jest film tylko pozornie o golfie. Tak naprawdę film opowiada o życiu.Golf jest jedynie metaforą. Dowód. wystarczy wziąć pod uwagę ostatnie zdania wypowiedziane na sam koniec filmu przez narratora, a jak komuś za mało to kazdą "radę" wypowiedzianą przez Baggera. Zdecydowanie dotyczą one życia.

Czy ktoś to jeszcze zauważył?

ocenił(a) film na 5
blade_16

Się narażę... To MÓGŁ BYĆ piękny i wzruszający film, ale niestety nie jest. Tak naprawdę odniosłem wrażenie, że oglądam banalną disnejowską produkcję familijną. W dodatku zepsutą (tak, tak właśnie uważam!) przez Willa Smitha, który cały film przebrnął z jednym uśmiechem na twarzy, wygłaszając przy tym dramatyczne farmazony o zachowaniu się na polu golfowym.
Film niczym nie zaskakuje, jest przewidywalny i czytelny od początku do końca. Wszystko w nim jest jednowymiarowe i płaskie, rozgrywa się według powielanego wielokrotnie w kinie schematu. Bardzo lubiłem Redforda jako aktora, ale reżysersko zupełnie mi nie leży...

ocenił(a) film na 9
blade_16

Ani śmiem dać mniej :) Piękby film. Oczywiste jest, że Will Smith zagrał rewelacyjnie (nie tylko w tym fimie), ale dlaczego nikt nie docenia roli Matta Damon'a i Charlize Theron ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones