PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664117}

Nazywam się Cukinia

Ma Vie de Courgette
7,6 8 432
oceny
7,6 10 1 8432
7,8 19
ocen krytyków
Nazywam się Cukinia
powrót do forum filmu Nazywam się Cukinia
ocenił(a) film na 7
albucum

Żeby go grali tak wszędzie to chyba nie. Ale np w Łodzi był wyświetlany na festiwalu Cinergia i potem jeszcze chyba w kinie Bodo, ale tak też tylko pojedynczy seans.

nathaniel666

25 lutego w kinie Charlie, Łódź. :)

ocenił(a) film na 7
Savio_Dan

Za dobrze Ci w tej Łodzi.

Pauleta

70% widzów-chrumkaczy też by Ci tak powiedziało!;)

ocenił(a) film na 9
albucum

W kinie ARS w Krakowie.

albucum

Hej,
jeśli mieszkasz w Warszawie, to lada moment możesz obejrzeć w kinie LUNA:
25 lutego i 1 marca 2017
:)
oj warto! widziałam na wff :)

ocenił(a) film na 10
albucum

Już niebawem, 2.VI Idziemy do Kin !!

Artix_filmaniak

Już nie mogę się doczekać! Choć to potwornie przykre, że filmy wielkich wytwórni typu PIXAR czy Disney nie muszą tyle miesięcy czekać na swoją premierę w Polsce, a takie "mniejsze" i niby "mniej ważne" tak... Jako ogromna fanka animacji poklatkowych nie mogę doczekać się obejrzenia szwajcarskiej realizacji na wielkim ekranie. Jestem pełna nadziei - po zwiastunie film sprawia wrażenie kompletnie innego, niż te, które teraz nagminnie powstają. Zapowiada się spokojne, mądre kino, które nie potrzebuje wielkich wybuchów, super mocy i nie wiadomo czego jeszcze, by skraść serce widza :)

ocenił(a) film na 9
palenaj

Jestem pewny że się nie zawiedziesz.
Widziałem już ten film na pokazie w Kinotece i byłem/nadal jestem oczarowany. Ta animacja po prostu uwrażliwia :)

ocenił(a) film na 9
likeafreak

Podpisuję się pod wypowiedzią. Jestem po i dech zapiera mi w piesiach, że można było poprzez tak prostą fabułę opowiedzieć skomplikowaną historię dziecięcych tragedii. Zapewne to dzięki urzekającej animacji i trafnie dobranym głosom w oryginale. Postaci- plastelinowe lalki ożywają na ekranie.

olazet

Ano właśnie, świetne głosy w oryginale... Boje się, że po polsku nie będzie to tak dobrze brzmieć :/

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

@Sqrchybyk - Niestety, jakoś niezbyt wyraźnie im to wyszło :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones