PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 491
ocen
7,7 10 1 34491
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Świetny..

ocenił(a) film na 9

Świetny film. Idealnie ukazuje sytuacje na naszym świecie i to, jak traktowani są muzułmani. Film -
wg mnie - "mocny", jeśli ktoś się wczuje to naprawdę zmusza do myślenia, nie wspominając już o
wspaniałej grze aktorskiej Shahrukha (idealnie zagrał Rizvana, nie wyobrażam sobie innego aktora
w tej roli) jak i Kajol. Film wzruszający, w stu procentach warty obejrzenia. Polecam!

ocenił(a) film na 8
heera

No bardzo ładny film! , SRK dobrze go zagrał główną postać , również dużo pokazane na temat Islamu i tak dalej , film daje duzo do myślenia aczkolwiek niestety uważam że Islam jest dla mnie trudną religią , szczególnie jeśli chodzi o kobiety ogólnie ich stosunek i traktowanie kobiet dla mnie jest straszne , ale to zależy od człowieka . Ogólnie w koranie pisze o szanowaniu bla bla , ale nie podoba mi się np. to ze pisze że pozwalają na 4 żony i bicie kobiet bardzo nie lubie tego. Dlatego uważam ze ta religia jest ciezka i trudna , ale trzeba szanować ludzi , a SRK jest na pewno i widac że jest dobrym mezem ;]

heera

I dobrze, że jest taka sytuacja, do piachu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones