PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 484
oceny
7,7 10 1 34484
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Powyzsze filmy sa najwyzej ocenione wszedzie. Ja nie rozumiem, czemu ten moglby byc
oceniony nizej. Nie jest tak fikcyjny jak powyzsze a duzo bardziej prawdziwy. dla mnie ideal!

ocenił(a) film na 3
jankes1878

Czego konkretnie nie rozumiesz? Jest oceniony niżej, bo to gniot.

ocenił(a) film na 10
zatracony

Faktycznie, sam już nie wiem, czego nie rozumiałem (to było dość dawno), 7,8, to i tak bardzo dobra średnia na taką liczbę oceniających, aczkolwiek moja ocena jest dużo wyższa.Nie rozumiem tylko jak u Ciebie może być 3? Ja bym gniotem tego nie nazwał. Ale taki Twój gust, end of story. Pozdro.

ocenił(a) film na 3
jankes1878

Po prostu nie trawię estetyki kiczu, wszystko piękne, kolorowe, idealne - nawet skopany na śmierć dzieciak nie roni kropli krwi, uderzony piłką futbolową ściągniętą prosto z półki sklepowej, szafeczki w szatni lśnią świeżą farbą - dostarczone dzień wcześniej od producenta etc itp. Surrealistyczna wioska gdzieś w Georgii z kościołem na skale - podobnie - kicz do kwadratu.
Porównywanie tego filmu do Forresta jest nie na miejscu. To zupełnie inna liga.

P.S. Patrząc na tego aktora, który grał Khana (nie pomnę nazwiska) miałem wrażenie, jakbym oglądał Dustina Hoffmana - idealna kopia mistrza i nic ponad to.

ocenił(a) film na 3
zatracony

Przesadziłem z tą kopią - to raczej karykatura Rain Mana - jego postać była tragiczna, kopia Khana jest tylko komiczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones