PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187676}
7,4 20 798
ocen
7,4 10 1 20798
7,4 29
ocen krytyków
Nebraska
powrót do forum filmu Nebraska

rewela

ocenił(a) film na 10

już dawno nie oglądałem tak wciągającego filmu , akcja toczy się powoli ale nie nuży , jak na
kategorię dramat to bardzo często się śmiałem , film o bardzo zwyczajnych choć często ciężkich
relacjach rodzinnych i przyjacielskich , te dialogi - po prostu trzeba to zobaczyć , jak dla mnie
rewelacja

ocenił(a) film na 8
raphson

Absolutnie się zgadzam z Twoją wypowiedzią. Niby nic się nie dzieje, a wszystko jest opowiedziane :) Zupełnie rozłożyła mnie na łopatki wymiana zdań: - "Cierpi na Alzheimera?" - "Nie. Wierzy w ludzką szczerość".
Piękny film o relacjach międzyludzkich, o tym jak często wielu rzeczy nie wiemy o tych najbliższych.
Film na pewno nie dla osób, które lubią mieć wszystko podane prosto na tacy, żeby akcja była wartka. Pozostałym polecam.

ocenił(a) film na 10
raphson

Rewla to mało powiedziane. Wspaniały film drogi. Podczas której syn na nowo poznaje swojego ojca. Przeżywają przygodę życia a syn spełnia największe marzenia swojego ojca. Poza tym możemy zobaczyć co pieniądze robią z człowiekiem. Cała rodzinka i wszyscy przyjaciele przypomnieli sobie o Woodym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones