PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 814
ocen
6,5 10 1 74814
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

To zwykłe kino rozrywkowe. Dobre efekty, brawurowe pościgi i te sprawy. Nie doszukujcie się tutaj
nominacji do oskara i nie wyzywajcie dobrego kina od gniotu. Ja osobiście oglądałem na kacu i
przyjemnie się chillowało. Ludziom co dali 1 proponuję maść na ból dupy...

ocenił(a) film na 8
Dozo

Zgadzam się z tobą. Proponuję maść konską. Jest niedroga i dobra,
ale nie wiem czy dla trolli będzie równie skuteczna.

ocenił(a) film na 10
humanxyy

Chodzi Ci o to, że ja trolluje?

ocenił(a) film na 8
Dozo

Nie, źle mnie zrozumiałeś. Zgadzam się z tobą ,że należy nabrać dystansu w ocenie tego filmu. Film jest świetny od strony rozrywkowej i ogląda się go bardzo dobrze. Próbują raczej trollować ci , którzy nazywając go gniotem prowokują do niepotrzebnych wymian zdań. Film ten na pewno na taką krzywdzacą ocenę nie zasłużył. Oby jak najwięcej na forum przybywało osob takich jak ty ,ktorzy potrafią sprawiedliwie oceniać filmy , a nie narzekać i doszukiwać się dziury w całym. Pozdrawiam Cię :)

ocenił(a) film na 10
humanxyy

A dziękuje, fajnie :).

ocenił(a) film na 7
humanxyy

Nie wiem czy ocena jest krzywdząca. 6,5/10 to raczej dość dużo, a już naprawdę nieźle jak się popatrzy na to ile naprawdę fajnych filmów ma tutaj taką samą ocenę.

ocenił(a) film na 7
humanxyy

Również się zgadzam

ocenił(a) film na 2
Dozo

Tak oczywiscie, ze trollujesz, a masc to by ci sie przydala na rozwoj dekla, bo masz problem z pomyslunkiem, skoro dajesz takiemu chlamu 10

ocenił(a) film na 10
funkmachine

dramat... No ale faktycznie, jak mogę się spierać z kimś kto ocenił na 10 chłopaków z sąsiedztwa...

ocenił(a) film na 2
Dozo

a mozesz mi dziecko kochane rozwinac swoja jakze idiotyczna wypowiedz odnosnie Chlopakow z Sasiedztwa? Widziales wogole ten dramat Singletona? Kino spoleczno-rasowe o glebokim pojeciu egzystencjalnym, w dodatku nominacja dla Singletona za scenariusz w wieku 23 la. Nawet sie baranie nie osmieszaj takimi tekstami bo cie tu ludzie pozamiataja.
Wracaj do swoich zalosnych filmow klasy B.

ocenił(a) film na 10
funkmachine

Nie wiem, co piszą o tym krytycy czy internety, ale wiem że ty oceniłeś ten film tak wysoko bo grał Ice Cube więc taki ty jesteś obiektywny i wiarygodny panie znawco gatunków...

Dozo

Transformers 4 na 10/10.... nie mam więcej pytań

ocenił(a) film na 7
Dozo

funkmachine aż się zamknął od bo tak mu pojechałeś Dozo ;)

ocenił(a) film na 7
funkmachine

A dlaczego na samym początku dyskusji już tyle jadu w stosunku do drugiego użytkownika? I to w tak mało istotnej sprawie? Jak ktoś kiedyś powiedział "różnijmy się pięknie"

ocenił(a) film na 7
funkmachine

Facet, ogarnij się, bo nie wiem czy w ogóle nadajesz się nawet na przerobienie na smar do śrubek po tym jak zobaczyłem co tutaj sobą reprezentujesz.

Dozo

Film jest dobry nawet pokusił bym się o stwierdzenie bardzo dobry. Problem w tym że ludzie szukają w nim "Szybkich i wściekłych" które ze względu na brak konkurencji mają monopol na filmy o wyścigach. Tak przez ten właśnie monopol są uznawane za filmy o nielegalnych wyścigach gdzie już od 3 części takimi filmami nie są. Ten film jest świetną alternatywą dla Marki FF("Fast and Furious") no i faktycznie jest filmem o wyścigach. Po za tym ma na siebie pomysł, wcale nie banalną fabułę i od razu uprzedzę że FF wcale nie miał lepszych aż do 5, 1,2,4 jechały na tym samym koniku a 3 była średnia. Nie mniej jednak film ten ma co do zaoferowania. Śliczne ujęcia wyścigów i brak scen rodem z Rambo gdzie bohaterzy są niezniszczalni jest jak najbardziej na plus. Wiadomo film ma wady jak każdy ale powtarzam jest on świetną alternatywa dla FF który zdominował film o wyścigach i jest to również ciekawa pozycja dla fanów szybkich markowych samochodów
Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.

Tak na marginesie to pojawił się news że Chińczycy chcą zrobić 2 część a zdjęcia mają być kręcone zarówno w Ameryce jak i w chinach. Czy fabuła będzie kontynuacją, nie wiadomo. Sam nie wiem co o tym myśleć? Jednak na razie trzeba by poczekać na potwierdzenie że dostaną licencję.

użytkownik usunięty
Vexes

Szybcy i wsciekli to dno .Mowiac w skrocie. O ile na poczatku franczyza, naprawde byla ciekawa itp. To po pewnym czasie, kazda kolejna czesc nosila znamie : durnowata bajka dla dzieciakow okolo 13 roku zycia.

ocenił(a) film na 7
Vexes

Podpisuję się pod tym. Zdjęcia piękne, niektóre wręcz wybitne. Pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) film na 4
Dozo

Uboższej fabuły nie dało się ogarnąć :)

ocenił(a) film na 7
Ogarniaczek

OMG patrzcie ludzie, on szuka tu fabuły... Facepalm.

ocenił(a) film na 3
Dozo

myśle że braknie maści w aptekach ;)

ocenił(a) film na 8
Dozo

Dokładnie TAK! Ja dałem 8 bo w SWOIM GATUNKU, czyli CZYSTE kino rozrywkowe (robione na podstawie GRY komputerowej, więc też CZYSTEJ ROZRYWKI!)! Jest wątek miłosny, ale nie należy go porównywać do jakiś melodramtów pokroju Titanica :P Są wyścigi, tak raczej mniej realne jak bardziej, ale w grach NFS to akurat realizmu (oprocz może NFS Porsche 2000) to nie należy szukać! :P Co innego jakby kręcili Grand Tourismo to może... ;)

Dozo

Dlaczego twierdzisz, że wystawienie jedynki świadczy o bólu dupy? Ty reprezentujesz tutaj ból dupy żaląc się na złe oceny.

ocenił(a) film na 7
8H8

Nieprawda. On po prostu musi tutaj przypominać banał że nie wszystkie filmy są dla wszystkich. Szkoda że nie wszyscy kumają. A to miało być przecież (Filmweb) platformą dla inteligentnych ludzi, ale podobnie jak z inną osławioną platformą, został szyld z dykty, smród i niesmak.
Abstrahuję tutaj od prozaicznego faktu że właśnie zaliczyłeś perfekt samozaoranko. Ból dupy reakcyą na rzekomy ból dupy. Zaśmiałbym się nawet, ale to już jest takie powszechne na Filmwebie że już wieje nudą.
To nic osobistego. Zdarza się.
Please try again later. Good luck!

ocenił(a) film na 6
Dozo

anom.
w grę nigdy nie grałem, ale wiedząc iż to wyścigi, chyba nie ma co się zbytnio doszukiwać ścisłych nawiązań do gry.
To tak jakby zrobić film Colin McRea.
Nie było ani przesadnie dobre, ani napewno złe.
Fajne furki, fajne wyścigi.

ocenił(a) film na 7
Dozo

100% Racji. Masz u mnie Piwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones