PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 818
ocen
6,5 10 1 74818
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Nie jest źle.

ocenił(a) film na 6

Nie jest źle. Po trailerze, obsadzie i tytule spodziewałem się czegoś gorszego. Jestem pozytywnie zaskoczony bo mimo bardzo dużej przewidywalności film przyjemnie się ogląda. Całkiem niezłe ujęcia poza kilkoma wpadkami gdzie np. z perspektywy pierwszej osoby auto dojeżdża do drugiego na centymetry po czym przeskok i z innej kamery jest 5m z tyłu, konsekwentna historia bez udziwnień. Nie wymaga zbytniej pracy mózgu, dostarcza odrobinę rozrywki, czyli to co film akcji z cudami motoryzacji (jednak)w roli głównej powinien spełniać. zasłużone 6

ocenił(a) film na 8
marekqat91

zgadzam się. Na początku sądziłem, że będzie to kolejny film z serii szybcy i wściekli - który rozgrywa się w świecie gdzie fizyka nie obowiązuje - a tu proszę całkiem przyzwoicie pokazana fizyka, może tylko z jednym przegięciem, fajne nawiązanie do gry. Ogólnie film mi się podobał i bardzo pozytywnie zaskoczył.
ps. ale przyznasz, że ujęcia z pierwszej osoby miały swój fajny urok.
Co do przeskoku kamery to nie pamiętam ujęcia, ale weź pod uwagę perspektywę. gdy w rzeczywistości dojeżdzasz przodem do ściany wydaje ci się że dojechałeś blisko, wysiadasz i okazuje się ze jest jeszcze 2m

ocenił(a) film na 6
marekqat91

Też daję szósteczkę. Nawet dało się pooglądać całość bez znużenia albo co gorsza pustego śmiechu z nierealnych scen. Wyszedł typowy film akcji i nie żałuję , że go obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones