PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107838}
4,6 5 079
ocen
4,6 10 1 5079
2,5 6
ocen krytyków
Nekromantik
powrót do forum filmu Nekromantik
Detoksynator

Ja oglądam i nie uważam się chorą.

Raven5

To,że się nie uważasz,nie znaczy,że nie jesteś chora.Większość świrów w swoim świecie uważa się za zdrowych ;)

ocenił(a) film na 10
Detoksynator

Więc może i ty jesteś chory koleżko

Thomasko

Ooo ja to na 100% i wcale się z tym nie kryje dude ;)

Detoksynator

A kim ty jesteś żeby mnie oceniać na podstawie obejrzanego filmu? Prymitywne. Nie mówię, że mi się podobał, bo był kiepski, ale fakt faktem że go widziałam.

Raven5

Raven,spokojnie... nie znam Cię i nie oceniam.Nie zrozumiałaś mnie.

Detoksynator

świetny dialog :] aaaaaaaaaaaa... "najbardziej chory film w dziejach"

ocenił(a) film na 5
Detoksynator

Prawda jest taka, że obejrzeć można, większość ogląda z ciekawości, albo zwykłej chęci zobaczenia przemocy (co rozładowuje wewnętrzne destrukcyjne napięcie). Nie powiem jednak, żeby ktoś, kto widzi przyjemność w oglądaniu Nekromantika albo serii 'August Underground' był do końca normalny. Oczywiście większość będzie się pluło, że to wolne społeczeństwo, mają swoje prawa, etc... Ale mieć prawa do przemocy i seksu połączonego z obrzydliwościami...? to ja już wolę żyć w 'niewolnym' społeczeństwie...

Oczywiście nie będę psioczył na zwykłe, rozrywkowe horrory gore, typu Martwica Mózgu, bo sam je lubię :D

Bruce_Lee

Otóż to.Jak kogoś jara takie coś to raczej nie jest do końca normalny.A Braindead rządzi ;).Pozdrawiam.

Detoksynator

Hmmm nienormalny jest ten, który śmieje się do ekrany, bądź wręcz odczuwa przy czymś takim podniecenie. To już choroba. Jednak osoba oglądająca z ciekawości raczej ma całkiem równo pod sufitem. Pozdrawiam.

Raven5

Bez jaj. Główny bohater ma tak zjechana psychikę,aż się w głowie nie mieści. Szkoda było tylko tych zwierzaków.
A filmu nie polecam.
Gra aktorska wola o pomstę do nieba, film jest obrzydliwy,aż flaki wywraca. Coś czuje,ze zwrócę obiad... Plus za muzykę. Ostatnia scena jest powalająca...
To idealny film dla osób niezrównoważonych psychicznie. :)

ocenił(a) film na 5
mrs robinson

co tam bylo obrzydliwego to nie wiem. Gra aktorska slaba, przy tym moze tylko sie 'krzywilam'. Reszta cienka jak dupa weza. Słoń jest zajebisty !

Detoksynator

Ze zdrowej ciekawości zerknę na to cudo ;-P Dam Diri Dam Diri Diri Dam Dam...

Crash_1992

Słoń też jest chory XD

Detoksynator

Gdyby bohater tego filmu był wikarym to "Syfilis" (trzecia zwrotka) mógłby posłużyć jako soundtrack :-)

Crash_1992

Aaaaameeeeenn...

ocenił(a) film na 10
Detoksynator

Detoksynator ,kto ogląda takie filmy jest chory,ale ty słuchasz słonia i to jest git ;] Głęboko współczuję płytkiej logiki.

kabanoz

Umiesz czytać? Napisałem wyżej co sądzę o Słoniu głęboka logiko.

kabanoz

Współczujący kabanozie,czy umiesz czytać? Napisałem wyżej co sądzę o twórczości Słonia.

ocenił(a) film na 5
Detoksynator

`horrorcore to literacka fikcja, łapiesz? ;)

krolowa_sniegu_2

Wiadomo, że fikcja, przecież słoń nie biega po cmentarzach i nie molestuje zwłok (chyba) co nie zmienia faktu, że jest to CHORE! kumasz ? ;)
Ale i tak uwielbiam horrorcore, szczególnie Gravediggaz!

ocenił(a) film na 1
Detoksynator

bez przesady. ja obejrzałem z ciekawości. satysfakcja jest efektem wyłącznie tego, że zdołałem obejrzeć to nadzwyczaj egzotyczne dzieło do końca. choć przyznam, że jeżeli komuś leci ślinka na widok trójkąta z trupkiem to ów zachowanie moze sugerować jakieś frapujące zapędy :P

Detoksynator

Bzdury gadacie, wszystko jest dla ludzi:) Ja sobie obejrzałem ten film bo mnie ciekawił- ot tak, chciałem zobaczyć o co tyle hałasu i tyle. I nie mówcie mi, że jest w tym coś chorego czy nienormalnego. Jestem wolnym człowiekiem i mogę sobie patrzeć na co mi się podoba.

Gelu_2

Jak Ciebie ciekawią takie rzeczy to...
Jesteś CHORY! xp

Detoksynator

A Ty po co zaglądasz na to forum skoro Cię to w ogóle nie ciekawi??:P Cóż, oglądnąłem, skasowałem z kompa i więcej do tego na pewno nie wrócę. Ale nie żałuję, zobaczenie czegoś chorego i powalonego też może być ciekawym doświadczeniem. Zwłaszcza, że film podejmuje temat o którym się przy kawie nie dyskutuje, a wielu ludzi pewnie nie ma nawet pojęcia, że takie zjawisko w ogóle istnieje.

ocenił(a) film na 2
Detoksynator

psychiatrów ciekawi chora psychika. to znaczy, że są chorzy? a jeśli ich może interesować, to człowieka, który nie skończył studiów w tym kierunku może? może. zapewniam cię, że nie wszyscy, których interesują odchyły psychiki ludzkiej sami są chorzy psychicznie. ponadto interesowanie się tym nie jest absolutnie równoznaczne z jakąkolwiek aprobatą takich zachowań (wydaje mi się to oczywiste, ale chyba lepiej wytłumaczyć, bo z twoich wypowiedzi nie bije specjalna bystrość). i zgadzam się z kolegą poniżej, ludzie, którzy są tak skrajnie zbulwersowani i oburzeni nie wiedzą chyba, że zjawisko nekrofilii istnieje i nie dotyczy wcale pięciu czy dziesięciu ludzi na całym świecie. nie mówi się o tym ani publicznie, ani też raczej w prywatnych konwersacjach, a to się niestety dzieje każdego dnia, podobnie jak akty pedofilii, zoofilii i tym podobnych. zapewniam was, że nie wszyscy ludzie pracujący w kostnicy znaleźli się tam z przypadku, wizja zbicia kokosów też ich raczej nie przyciągnęła. zamiast się tak oburzać zdajcie sobie w końcu sprawę, że żyjecie na świecie, w którym psychole posuwają zwłoki, zwierzęta i dzieci. jeżeli ktoś nie chce przyjąć tego do wiadomości, myśleć o tym ani rozmawiać, to okej, ale niech się w takim razie nie pcha w takie tematy. poza tym - jeżeli ktoś jest bardzo wrażliwy i dziwne widoki, krew, wnętrzności, etc. wywołują u niego poważne mdłości i jakieś skrajne obrzydzenie, to ja się pytam po co w ogóle włącza film z gatunku gore?
tak czy owak, nie zmienia to faktu, że film był zwyczajnie kiepski.

Skylar91

łohohoho Jaki bystry wywód,tylko po co? Nie zauważyłeś/aś bystrzacho,że ja sobie jaja z tego robię? Niech każdy ogląda co chce, tak na prawdę nie interesuje mnie to ani trochę

ocenił(a) film na 2
Detoksynator

Ahaa, jesteś zwykłym trollem. Trzeba było tak od razu.

ocenił(a) film na 1
Skylar91

zgodzę się z tobą skylar. czasami człowiek po prostu nie chce uswiadamiać sobie pewnych paskudnych spraw, bo mogą bardzo przytłoczyć, a wręcz wpłynąć na niego destrukcyjnie. niestety tak jest.

Detoksynator

ja lubię wszystko co jest w temacie dobrego prawdziwego gore, zwłok co prawda nie bezczeszcze i nie mam zamiaru, ale materiały czasami lubię oglądać. Dla wykrętów polecam rotten.com i bestgore.com ;)

800dpi

Gore to zupełnie co innego niż dymanie zwłok,także nie wykręcaj się tym,że jestes fanem dobrego gore,bo jesteś po prostu CHORY!! xD

Detoksynator

i tam jak to się mówi lepij dymać zwłoki niż mordować ludzi xD

800dpi

a;e najpierw musisz sobie naruchac towar buahahahahahah

p00int666

Jasne,nie tylko lepiej,ale najlepiej jest dymać zwłoki ;))

Detoksynator

rano i wieczorem.gdzie sa zwloki???!?!?!szukac szukac...kopac,kopac!!!!

Detoksynator

Ja chcę to obejrzeć!

Nezumi

Idź na cmentarz i sobie wykop!

Detoksynator

Człowiek z natury bywa ciekawski. Też oglądałam ten film a raczej przewijałam, nie dałam rady go w całości obejrzeć.Nie da się go skomentować.

Panna_Freddy_K

Tu nie trzeba nic komentować tylko ....działać,kopać,kopać...KOOOOOOPAĆ!!!!!

ocenił(a) film na 10
Detoksynator

To,że film się komuś podoba,nie świadczy o tym,że ta osoba jest chora. Jeżeli ktoś masturbuje się oglądając go,to już coś jest nie tak ;) Spinacie się,a po prostu to nie kino dla Was .

kabanoz

10/10? doprawdy, to jest arcydzieło??? ;o
p00int666 podaj koledze kabanozowi łopatę XD

Detoksynator

co to łopata?????.........KOPAAAAAAAAAAAĆ!!!!!

ocenił(a) film na 10
p00int666

mnie film się podobał,że tobie nie bardzo,to już mi przykro :)

kabanoz

Słoń lubi to.

Toolbar

Słoń....Ty......lubić kopać lubić ?

ocenił(a) film na 5
Detoksynator

umiesz mowic cos innego niz : "jestes chory" ? W niemal kazdym Twoim poscie to podkreslasz. Czyzby jakis kompleks, trauma?

ocenił(a) film na 9
Detoksynator

Ten film to arcydzieło! Wzruszający, romantyczny, przerażający(?)

ocenił(a) film na 5
fey

<ironia>Jesteś chory!</ironia>


aczkolwiek czy takie arcydzieło, to bym nie powiedziała.

fey

Tylko Ty,zwłoki i kolacja przy świecach.Ahh jak romantycznie xD

ocenił(a) film na 10
Detoksynator

Na kolacje zdechły kot podany na łopacie... a co do filmu to genialny jak na taki budżet ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones