PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738700}

Nerve

6,8 111 786
ocen
6,8 10 1 111786
5,4 17
ocen krytyków
Nerve
powrót do forum filmu Nerve

Nerve

ocenił(a) film na 4

Jeżeli ten film pokazuje chociaż odrobine prawdy o dzisiejszych nastolatkach, to zaczynam się bać o naszą przyszłość.. filmu nie polecam

ocenił(a) film na 9
dobryzioom

Człowieku,w tym filmie to jest amerykańska sielanka : ) W Polsce masz odrapane akademiki,w których uprawia się seks grupowy pod wpływem taniej wódki i dopalaczy obok brudnych garnków XD

ocenił(a) film na 3
dobryzioom

Tak, film na poziomie Warsaw shore, niestety tacy ludzie chodzą po świecie, ale mocno naciągany, bo jeżeli para nastolatków grając w jakąś kretyńska grę staję się mega gwiazdami, chyba bardziej znanymi od samego papieża to duża przesada. Ci z Warsaw shore podejrzewam, że też mają taką opinie o sobie,,mega gwiazdy". Jeden film przechodzi mi przez głowę, który jest na faktach, ale jest naprawdę mocny jak dla mnie tj. Nasza klasa http://www.filmweb.pl/film/Nasza+klasa-2007-433313 , tu można zobaczyć co dzieję się w szkołach, to dopiero włosy się jeżą.

ocenił(a) film na 7
dobryzioom

Pokazuje niestety o wile więcej ,nie liczą się już ludzie i konwersacje tylko smartfony.Możecie mi odciąć język ale broń boże nie zabierajcie smartfona ,logika dzisiejszych nastolatków i dużej cześći 20 latków

ocenił(a) film na 5
dobryzioom

POKAZUJE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones