PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 658
ocen
6,9 10 1 186658
4,5 14
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

Faktycznie, koncepcja jest dobra. Ale najbardziej mnie wkurza, jak w filmie brakuje siódmej klepki
autorowi scenariusza odpowiadającej za jakieś trzymanie się fabuły. Nie będę wymieniał co
konkretnie mam na myśli. Ale dla przykładu dziewczyna która miała wrzucić tabletki nasenne po
dwóch minutach. Od wyjścia z pokoju. Ale jakie to miało znaczenie skoro w tym czasie wcale nie
musiał używać swoich mocy, ponadto przecież dwie minuty jeśli chodzi o niego mógł znać
trzymając szklankę w rękach, więc pomysł z tym włożeniem po dwóch minutach jest całkowicie
absurdalny,
ogólnie film spoko

ocenił(a) film na 7
pirco

mi akurat to wydało sie sensowne :)
widzi przyszłosc (tylko własna) na 2 min w przód.
wychodzac z pokoju - po 2 min nie wie co tam sie dzieje (to nie jego przysżłosc- jego jest w łazience przy goleniu)
po powrocie do pokoju nie wie co jest w soku. wypijajac go w dowolnym momencie wie co sie wydarzy znow na 2 minuty do przodu. Jednak srodek nasenny działa dopiero po 5 min. czyli po 3 min od wypicia wie ze zostanie za 2 min uspiony.
nie wiemy co to za srodek i nie wiemy czy ma jakas szanse na oczyszczenie organizmu w 2 minuty (mysle ze paw nie wystarczy :)
tak wiec najprawdopodobniej chciałby jakos uciec ale tak czy siak po 2 min gdzies by zasnał. a wtedy bez problemu bo go złapali (o ile by go znależli)
bardziej zastanawiajace jest to dlaczego widzac przez całe życie tylko na 2 min w przód, widzi na dłuższy czas przyjscie kobiety do baru. Potem znow nie widzi dłuższego czasu az do ogladania telewizji u FBI (tu widzi na kilka godzin). potem na dachu po "zginieciu" widzi znow na 2h (numery rejestracyjne).
Zakładam ze jest ot miłosć jego zycia, dlatego przy skupieniu widzi na te kilka godzin.
Jednak jak zinterpretowac sam koniec fimu ?
budzac sie po wybuchu w łóżku mamy przesuniecie czasowe bardzo długie.


grzewor

To by się zgadzało jak piszesz.
No końcówka to końcówka :) na myślenie i własne zakończenia

ocenił(a) film na 7
grzewor

bo zobaczył wtedy bardzo daleką przyszłość, że mu się nie podoba, ona go zdradza i zrzędzi. No to zwiał zawczasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones