PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 658
ocen
6,9 10 1 186658
4,5 14
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

Nie potrafie zrozumiec czy zakonczenie genialne czy bezsensu bo nie dowiedzielismy sie niczego na temat o czym zostal oparty film czyli o rozbrojeniu bomby.
Ogladalismy jego wizje co by oznaczalo ze wie gdzie znajduje sie prawdziwa bomba i kiedy zostanie zdetonowana, ale...koncowe slowa Franka daly mi do zrozumienia ze skoro juz spojrzal na przyszlosc to bardzo prawdopodobne ze ta bomba teraz bedzie w inny miejscu, plus Liz nie bedzie brala w tej wizji udzialu co by oznaczalo tez ze takowej sytuacji nie bedzie i na pewno bomba nie zostanie przeniesiona, co by rowniez oznaczalo ze bomba zostanie tam gdzie akcja sie rozgrywala?

Nie rozumiem.

Ode mnie tylko 6 bo nie potrafie sobie wytlumaczyc koncowki plus film zakonczony w kiepskim momencie, mogli pociagnac jeszcze te 10/20minut aby zobaczylismy to prawdziwa historie a nie wizje.

azkero

ja koncowke zapamietalem tak iz bomba byla jednak gdzies indziej i teraz bohater zacznie jej szukac w innym miejscu gdyz przez 99% filmu gnal nie tam gdzie trzeba :P

ocenił(a) film na 10
Pawel_k

Mogła by być druga część fajna obsada zawsze coś innego pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones