PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121978}

Niania

Nanny McPhee
6,9 41 796
ocen
6,9 10 1 41796
5,6 8
ocen krytyków
Niania
powrót do forum filmu Niania

Oglądałem ten film z dubbingiem i muszę przyznać, że po raz kolejny doceniłem Joannę Wizmur. Świetnie dobrane głosy, gra aktorska i synchronizacja sprawiło, że obejrzałem ten film bardzo komfortowo. Dodatkowym smaczkiem było zdobycie Stanisława Brejdyganta do roli pana Siupa granego przez Dereka Jacobi. Brejdygant bowiem podkładał przed laty głos pod tego samego aktora w miniserialu "Ja, Klaudiusz".

Gdyby na dubbing wykładano odpowiednią ilość pieniędzy a reżyserzy dubbingu szli drogą Zofii Dybowskiej-Aleksandrowicz i Joanny Wizmur, dubbing zyskałby sympatię widzów i akceptowany by był W KAŻDYM FILMIE. Tylko wiadomo... kasa...

ocenił(a) film na 8
Czaj_niczek

Zgadzam się, dubbing w "Niani" to kolejna bardzo udana pl wersja językowa na naszym rynku.

ocenił(a) film na 8
Czaj_niczek

Zgadazam się , że dubbing w Niani był OK . Niezapominajmy jednak , że jest to film dla dzieci- familjny i do dubbingowania tej kategorii filmów jesteśmy przyzwyczajeni .
U mnie dubbing ( nawet najwyższej klasy)jednak nie zyska sympatii , bo sprawia mi przyjemność słuchanie głosów aktorów no i można się trochę poduczyć języków.

ale_kino

Teraz w niedzielę (28.03.2010) ten film będzie w TVN. Ciekawe, czy będzie wersja z dubbingiem, czy z lektoreem. Oby to pierwsze.

ale_kino

A u mnie dubbing zyskał sympatię, bo dzięki niemu mogę obejrzeć dobry film w języku kraju, w którym generalnie robi się knoty.

użytkownik usunięty
Czaj_niczek

nie lubię filmów z dubbingiem, wolę z napisami lub lektorem
filmy z dubbingiem wywołują u mnie odruch naciskania "x" w górnym rogu ekranu.

jednakowoż filmy dla dzieci lub też szeroko pojęte filmy familijne rządzą się swoimi prawami...

wspomniana przez Czaj_niczek Z. Aleksandrowicz to legenda, a także dla wielu po prostu dzieciństwo z pięknie zdubbingowanymi filmami.


ocenił(a) film na 9
Czaj_niczek

Tak szczerze to pewnie gdyby nie było Internetu, i nie mieliśmy by możliwości oglądnięcia filmu w oryginale, to by było jak w latach 60. każdy by stwierdził że dubbing jest świetny!
Niestety teraz wiele osób marudzi, bo to, bo tamto, pewnie by sami nie umieli dobrać lepszej obsady, ale co z tego jak można krytykować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones