PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 134
oceny
7,4 10 1 159134
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

Nie komedia? To co? Teksty z filmu sa przezabawne i nie do zapomnienia przez lata! To kultowy film! Gagów tu co niemiara. Szkoda, że już nie kręcą takich filmów. Denerwują mnie komedie, podczas których oglądania człowiek nie ma się z czego śmiać, komedia ma być śmieszna.

ocenił(a) film na 7
evilwoman

he he. Z Twoim duchowym wsparciem musi mi się udać. Po prostu nie widzę innej opcji! ;D

ocenił(a) film na 7
evilwoman

Dzienks ;)

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

Może cię przepytać?:D Bo potem będzie na mnie gdyby coś się <odpukać>nie udało ;P

ocenił(a) film na 7
evilwoman

He he he. Lepiej nie pytaj. Wolę żyć ze słodką nieświadomością ;D Egzaminu się jako takiego nie boję tylko ta baba co egzaminuje potrafi nieźle wkurzyć ;)

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

jak to baba ;-> słodka nieświadomość powiadasz.Ok,wedle życzenia.Nie bede się narazac,bo jeszcze nie dostane kolekcji znaczkow co to mam ja obiecana.

ocenił(a) film na 7
evilwoman

Ja jeszcze mam komiksów na kilogramy ;D Jak byłem młodszy to kupowałem :)

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

zrób sobie z nich szałas,no chyba,ze czytujesz do poduszki

ocenił(a) film na 7
evilwoman

Nie czytuje komiksów od 18 roku życia :) Może dla moich dzieci będą :)

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

To w takim razie trzymaj,nie puszczaj.

ocenił(a) film na 7
evilwoman

Komiks jest rodzajem literatury i formą sztuki. Posiadam masę Batmanów, Spidermanów i Asteriksów itd. :) Co miałem przeczytać fajnego z tego gatunku to już przeczytałem :) Komiksów nie czytam również dlatego, ze ta pasja, (że tak to mogę ując) już mi przeszła no i nie da się ukryć, że komiksy są bardzo drogie :) Sorry, ale wolę postawić jakiejś fajnej dziewczynie kino, niż płacić za 40-stronicową obrazkową historyjkę 15 złotych :)
Od gimnazjum czytam książki i wolę je 100 razy bardziej od komiksów bo pobudzają one wyobraźnię i wyrabiają słownictwo :) Niestety też są bardzo drogie i dlatego chodzę do biblioteki :) Jak jest w antykwariacie jakaś okazja za przyzwoitą cenę to czasem się skuszę ;)

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

Ja podupadłam ostatnio,czytam ksiazki w formie e-bookow niszczac jakże potrzebne narzędzie,jakim jest wzrok.Trzeba wkroczyć na dobrą sciezkę,prowadzacą do biblioteki,bo jednak bez szumu kartek,pozaginanych rogów itd to nie jest to samo. :D

ocenił(a) film na 7
evilwoman

Ja lubię zapach starych książek ;D

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

Świeży druk też miło poniuchać właściwie ;->

ocenił(a) film na 8
evilwoman

to jest chyba forum filmu a nie jakiś portal społecznościowy... tak trudno wymienić się numerami gadu, czy coś?

ocenił(a) film na 9
fitness10

fitness10 popieram ale z drugiej sttrony nawet mi sie to podoba coś nowego z czym się nigdy nie spotkałem na filmwebie ,normalny dialog bez bluzgania oszczerstw i wyzywania się od chu...Tyle że nie na temat filmu od pewnego momentu.A co do filmu komediodramat nie sądzisz Lisowczyk jest dramat człowieka ale pokazany w zabawny sposób(bo jak wyjaśnić śmiech towarztszący przy oglądaniu) .Polecam jabłaka adama film .A co do annelise(to nie było do mnie ale widziałem) przeraził mnie jak mało który horror.

ocenił(a) film na 7
witek70

Otóż to, ja ledwo mogę ten film oglądać, ale słuchać dla tekstów - zawsze!!!

użytkownik usunięty
witek70

,,Sp**erdalaj bo zaraz ciebie każę uśpić, podpalić i włożyć do budy!'' :))
Ja też się nieźle uśmiałam na tym filmie, uwielbiam taki gorzki humor. ;)

witek70

- dobrze napisane, poprzez tą gre słow to 100% komedia :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones