PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590}

Nic do stracenia

Nothing To Lose
7,3 18 435
ocen
7,3 10 1 18435
6,3 3
oceny krytyków
Nic do stracenia
powrót do forum filmu Nic do stracenia

Chciałabym obejrzeć ten film z rodziną, ale nie wiem, czy się do tego nadaje.

ocenił(a) film na 8
blis29

Można obejrzeć ten film jako kino familijne. Chociaż czasami Lawrence delikatnie przeklnie w swoim stylu i jest parę scen akcji, ale poza tym to bardzo fajna komedia. Myślę że od 12 lat jak najbardziej.

ocenił(a) film na 8
blis29

To zależy od tego jak kto jest dojrzały. moim zdaniem głupie jest ocenianie od ilu lat można oglądać film. Każdy dojrzewa inaczej. Jeden dwunastolatek będzie że spokojem oglądał sceny krwawej walki a na przykład jego kolegę zamie oczy i nie będzie oglądał. Ale jeśli już trzeba ocenić to od dwunastu spokojnie. Ja tyle miałam jak go oglądałam i jestem nim zachwycona.

ocenił(a) film na 10
blis29

Nie jest to komedia stricte familijna (jak np te z Robinem Williamsem), ale myślę, że spokojnie w rodzinnym gronie można ją obejrzeć. 2 delikatnie pikantne sceny łóżkowe oraz trochę bluzg w dialogach (a jeśli będziecie oglądać z polskim lektorem to nawet ich nie uświadczycie) na pewno nikomu nie zepsują wrażeń z oglądania tego filmu. Z drugiej strony dzieciaki poniżej 10 lat mogą mieć trudności z załapaniem humor w niektórych scenach. Agresji jako takiej praktycznie tutaj nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones