PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464702}

Nick i Norah

Nick and Norah's Infinite Playlist
6,2 13 677
ocen
6,2 10 1 13677
5,8 4
oceny krytyków
Nick i Norah
powrót do forum filmu Nick i Norah

0/10

ocenił(a) film na 2

Historyjka wyssana z palca, naciągany film dla głupich nastolatek, które chciałaby skosztować podobnego życia- TO ZNACZY imprezować całą noc , prowadzić samochód po kretyńsku (i nie dostać mandatu ) całować się z całkiem obcym typem, a po godzinie pójść się z nim do łóżka oczywiście ORGAZM będzie, a sam sex będzie trwał minute.. LOOOL

na koniec dodam, iż film powinien przynależeć do kategoria s-f

ocenił(a) film na 3
gharou

Oceniaj film, który jest mega słaby, nijaki, nic nie wnosi, nie daje, jest nudny i ciągnie się jak flaki z olejem. powiedzą Ci, że masz kompleksy, masz 10 lat albo masz iq 8. BRAWO. Nie. Zwyczajnie ten film jest żenująco okropny. Mógłby trwać równie dobrze minutę. Nie mam o co mieć kompleksów, a przykład genialny (!), bo studenckie życie dla każdego takie same i równoznaczne z 5 letnią imprezą... No cóż jedni idą na studia chlać inni je skończyć i coś osiągnąć. Przypuszczam, że większość oceniających nisko była na niejednej imprezie, studia skończyli jak 90% polaków, więc zazdrościć nie mają czego. I co ma chodzenie na imprezę do kompleksów? Pojęcia się pomieszały chyba komuś. Lubisz docenić coś co jest nijakie, słabo zagrane i bez scenariusza, spoko, ale nie wmawiaj innym, że im czegoś brakuje, bo to zagrywka 3 latka ... Jeszcze tupnij nóżką! ;)

ocenił(a) film na 1
buterfly

Ja przeciwko gejom też nic nie mam. Nie pamiętam nawet dokładnie tego filmu, komentarz dawno był pisany :) Może uznałem po prostu, że sposób przedstawienia aktów homoseksualnych był celowo kontrowersyjny. Nie wiem.

Writer

?? A gdzie jest mój komentarz? ;)

ocenił(a) film na 1
buterfly

Hmm. Poprosiłem administrację o skasowanie mojego własnego starego komentarza. Widać przy kasowaniu komentarza-rodzica kasują się też jego komentarze-dzieci.

Pozdrawiam :)

Writer

Również podrywam - Dziwi mnie tylko to że nawet nie ma po skasowaniu, wypowiedzi śladu jak to jest zazwyczaj na Filmwebie ;)

ocenił(a) film na 3
adusiowowa

Mojego kota kiedyś potrącił samochód i jak biedaczek konał, to wydawał dokładnie takie dźwięki, jak ta panienka podczas ,,orgazmu".
A co do głównego bohatera - to przecież grał go Michael ,,Pinokio" Cera, więc jak by miał być inny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones