PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=879}

Nie czas na łzy

Boys Don't Cry
7,5 30 411
ocen
7,5 10 1 30411
7,0 5
ocen krytyków
Nie czas na łzy
powrót do forum filmu Nie czas na łzy

Dzisiaj oglądnąłem sobie ten film i trzeba sobie powiedzieć szczerze, że taki film ma jakiś cel, a cel jest oczywisty.

Jeśli używasz w rozmowie skrajności, to znaczy, ze nie masz argumentów do poparcia swojej tezy. Podam przykład: Jeśli mówisz, że jedzenie krów to nic złego, a ktoś Ci mówi, że pewnie w takim razie też zjadłbyś człowieka, albo jesteś podobny do tych co zabijają ludzi. To właśnie jest skrajny argument.

Prawda to nie to samo co prawda wybiórcza! Jak ktoś mi pokaże film na faktach a panu Jurku, który zabija swoje dzieci, to nie będę twierdził, że wszystkie Jurki to mordercy dzieci.

Gdyby mi zrobiła jakaś laska "dobrze ustami" i okazało się później, że to nie jest laska, a facet, to pewnie musiałbym się leczyć psychiatrycznie. Pomyślcie o tych dziewczynach! Postawa głównej bohaterki to skrajny egoizm. Myśli tylko o swoich przyjemnościach i oszukuje innych.

Żal mi oczywiście jej i nie ma zupełnie żadnej taryfy ulgowej dla tych pajaców, którzy ją zgwałcili, ale w tym filmie miało to na celu pokazanie, że "zatwardziali hetero" są źli, a chłopobaby są biedne i trzeba im współczuć i kochać całym sercem.

A prawda jest taka, że większość "zatwardziałych hetero", w tym ja nigdy by nawet nie pomyśleli o takim czynie. Niestety prawda wybiórcza oraz poprawność polityczna to silna broń w dzisiejszych czasach.

A tak swoją drogą to wszystko bzdura, bo ta blondyna oskarżyła kłamstwo producentów filmu i wygrała ten proces. To, że ona wiedziała o prawdziwej płci głównej bohaterki i kontynuowała związek z nią jest nieprawdą, więc ten film to nawet nie jest prawda wybiórcza. To jest propaganda!

ocenił(a) film na 10
ZabiKon

SUPER ZATWARDZIAŁY HETERO.... widać, że mózg masz równie zatwardziały jak swoje mniemanie o sobie...

Główny bohater tego filmu, to ON, nie ONA!

ON miał w tym życiu dużo mniej szczęścia niż Ty i niestety, choć jest NIM...coś, ... los,... Bóg... zapakował go w złe opakowanie!! I ten film jest właśnie o tym... nie o dwóch skrajnych idiotach, podobnych do Ciebie zatwardziałych hetero... ten film jest o facecie, który urodził się w znienawidzonym przez siebie ciele kobiety.....on nie jest lesbijką, ON JEST NIM!

A zjawisko, które go dotknęło nazywa się transseksualizm - i od razu wyjaśniam, bo zatwardzieli hetero - rzadko to rozróżniają - transseksualizm - to nie to samo co transwescytyzm, w którym chodzi o to, że faceci dla zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb, lubią przebierać się w damskie ciuszki....transseksualizm, to zjawisko, które dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn - oznacza, że rodzimy się nie w tym opakowaniu co trzeba....

Skąd o tym wiem?? Mój brat urodził się w ciele kobiety...był najwspanialszym facetem jakiego udało mi się poznać... niestety ...nie dożył dzisiejszych czasów... 14 lat temu, w wieku 19 lat targnął się na swoje życie...nie wiem czy jest szczęśliwy- tam po drugiej stronie, tutaj szczęśliwy nie był, bo nie był sobą, nie mógł być, bo był wyśmiewany, wyzywany....a chciał normalnie żyć - tak jak Ty....wiem również, że ludzie tacy zatwardziali hetero jak Ty - gówno rozumieją....

bozia03

Dziękuję Ci, że porównałaś mnie do tych gnojów z filmu. Jak widać tolerancja jest Twoją silną stroną.

ocenił(a) film na 8
bozia03

Nareszczie trafil sie ktos, kto to rozumie... Pelen szacun!

ocenił(a) film na 9
bozia03

Świetnie odpisałaś na ten post popieram w zupełności zgadzam się z tym.. myślę tak samo, lepiej bym tego nie ubrała w słowa.

ZabiKon

JESTEŚ ZWYKŁYM ZATWARDZIAŁYM HETERO!

szpula0

Jeżeli zwykły zatwardziały hetero to ten, któremu przez myśl nie przejdzie zmiana orientacji seksualnej, to tak, jestem nim.

ocenił(a) film na 5
ZabiKon

oglądnąłem?? po jakiemu to ? kup se słownik

Pucin

Po małopolsku. Doucz się może zanim coś strzelisz.

ZabiKon

ale jakiej orientacji debilu? tutaj chodzi o PŁEĆ MÓZGU. ty masz płeć mózgu męską, i bohater tego filmu (w sensie realna postać, ten prawdziwy Brandon) ma płeć mózgu męską.

to nie ma NIC WSPÓLNEGO Z HOMOSEKSUALIZMEM.

jesteś tępy, jesteś pełen nienawiści i braku zrozumienia.

masz takie bardzo złe nastawienie dlatego, że boisz się, że poznasz kiedyś piękną kobietę, w której zakochasz się na zabój, a ona może być transseksualistką :) jesteś niepewny swojej seksualności, masz problemy ze sobą a to się leczy. normalny facet hetero bez problemów ze swoją seksualnością nie zieje tak nienawiścią.

menagerialesder

"zieje nienawiścią"... dzięki za poprawienie humoru. Tak jakoś dzisiaj się nie najlepiej czułem, a tutaj bach i koleś (zapewne ultra tolerancyjny) wrzuca mi od debili i jeszcze ten tekst z nienawiścią. Genialne, genialne.

Jeszcze darmowa psychoanaliza. Wszystko to za parę minut rejestracji na tym portalu.

ZabiKon

po pierwsze jestem dziewczyną, a po drugie nie da się innego wrażenia odnieść po przeczytaniu twojego postu, że jesteś osobą z problemami, nie potrafiącą zaakceptować i pogodzić się z wieloma rzeczami, więc reagujesz na wszystko agresją i nienawiścią... normalna osoba żyje swoim życiem, i swoimi problemami, tylko chore osoby wchodzą na neta by wyrzucić z siebie agresję :) żal.

menagerialesder

Jaką nienawiścią, żalem? Gdzie ja coś takiego napisałem.

Popatrz lepiej na siebie. Nienawiścią to ziejesz ty wyzywając mnie od debili.

Oto Polska właśnie!
Hipokryzja.

ZabiKon

twój pierwszy post jest pełen agresji i nienawiści. zadziwiające, że nie widzisz w twojej pierwszej wiadomości nic złego - współczuje rodziców! że tak cie wychowali

menagerialesder

Cytaty, cytaty. Podaj cytaty.

Ja Ci podałem 'Twoje'!

Lać wodę to sobie możesz wiesz gdzie... Jeżeli mamy rozmawiać na jakimś poziomie (chociaż wyzywanie od debili ludzi raczej na wysokim poziomie nie jest) to bądźmy poważni.

ZabiKon

po pierwsze zwracanie się do Brandona w formie żeńskiej jest bardzo niegodziwe i świadczy o tym, że masz problem z zaakceptowaniem jego transseksualizmu. po drugie, patrzysz na film z chorej perspektywy, on nikogo nie oszukiwał, nie kierował się egoizmem, chciał cieszyć się życiem pomimo swojego defektu. twojego wpisu, że jakby laska co zrobiła ci dobrze ustami okazała się "facetem" nie sposób nie nazwać bezczelnym... po pierwsze widać, że traktujesz kobiety przedmiotowo, a po drugie nazywanie transseksualistki facetem to zwykła nieprawda, jest to bardzo niewdzięczne, wulgarne i trywialne. transseksualista jak brandon jest tylko i wyłącznie mężczyzną, a transseksualistka jest tylko i wyłącznie kobietą, nie istnieje takie coś jak "tak naprawdę facet/baba". tak w ogole co ci daje prawo do oceniania ludzkiego życia, skoro nawet nie pojmujesz podstawowych informacji z zakresu seksuologii? postrzegasz świat przez pryzmat joemonstera i demotywatorów, a nie prawdy. nazywanie mężczyzn babochłopami... eh, naprawdę nie widzisz w tym nic złego? ty zeby zrozumieć i poszanować takich ludzi musiałbyś się urodzić w ciele kobiety, posiadać pochwę, piersi, kobiece ciało, wtedy byś się przekonał jak to od dziecka życ w niezgodzie z samym sobą, wytykany palcami, wyśmiewany etc...

menagerialesder

Proszę Cię jeżeli uważasz, że masz większe prawo nazywać bohatera filmu facetem niż ja kobietą, to sorry ale zwyczajnie Ty jesteś ograniczona, bo nie potrafisz zrozumieć, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie. Dla mnie to jest kobieta, tak samo jak dla mnie ktoś jest brzydki mimo, że Ty uważasz, że jest ładny. Myślisz, że jesteś obiektywna? Podaj mi definicję kobiety to pogadamy.

Tylko i wyłącznie mężczyzną... No przepraszam bardzo "tylko i wyłącznie" średnio tu pasuje. No chyba, że oglądałaś ten film bez wizji.

Nie kierowała się egoizmem, chciała się cieszyć życiem? Zauważ, ze jej partnerki jakoś się nie cieszyły. Wyobraź sobie, ze są na tym świecie ludzie, którzy nie uprawiają seksu i jakoś żyją. Nie trzeba ruch..ć się na lewo i prawo żeby cieszyć się życiem.

Nie wiem skąd u Ciebie taka pewność skąd ja czerpię informacje. Zdradzisz mi to?
A ja Ci powiem: oceniasz ludzi przez pryzmat stereotypów. Myślisz: Kto nie z nami, ten przeciwko nam. Lubisz toczyć swoją małą wojenkę, jak Amerykanie, o pokój na ziemi.

Szanuję ludzi, ale nikt mi nie wmówi, że w imię politycznej poprawności mam łykać ten chory świat takim jaki mi podają na talerzyku.

menagerialesder

Nie ma w tym momencie jednoznacznej definicji płci, a płeć mózgu sam mogę mieć kobiecą.Są kobiety, które mają mózg męski i zachowują się jak kobiety. To nie jest wytłumaczenie tej historii.

Mój kolega ostatnio zaczął szczekać i biegać za suczkami w parku. Mimo to nie wyrosło mu futro i nie merda ogonkiem. Niestety też żadna suczka go nie polubiła i chodzi taki strasznie smutny. Co robić?
Chciałbym żeby cieszył się życiem.

ZabiKon

Nie możesz mieć płci mózgu kobiecej bo wtedy twój mózg wysyłałby ci odpowiednie sygnały, przez co nie zniósłbyś swojej płci fizycznej. Kobieta nie może mieć męskiego mózgu i zachowywać się jak kobieta... w takim razie skąd wiesz, że ma męski mózg?

Powiem Ci tak - jesteś żałosny z tymi porównaniami do psa. Człowiek nie może posiadać tożsamości zwierzęcia, ale rozumiem że to nie o to Ci chodziło. Tobie chodziło o ośmieszenie osób transseksualnych, o pokazanie jak absurdalne są ich pragnienia, jak wypaczone, chore i należy je zaliczyć do kategorii "zachcianki". Jesteś ograniczony i nic nie wiesz. Nie będę kontynuowała z Tobą dyskusji, bo to tak jakby rozmawiać ze mną o teorii atomowej, i jeszcze jakbym pieprzyła głupoty że coś niby o tym wiem.

Jednym słowem, żal mi Ciebie. ale życzę ci szczęścia w życiu :)

menagerialesder

Źle się wyraziłem, chodziło mi o płeć genetyczną.

Jak widzisz kryteriów podziału płci jest wiele. Nawet wiele więcej. Zatem nie możesz mi narzucić akurat swojej interpretacji.

ZabiKon

ale płeć genetyczna nie definiuje ludzi. płeć genetyczna to XX lub XY. wyobraź sobie sytuację, że starałbyś się ze swoją dziewczyną o dziecko, i byłyby problemy, zgłosilibyście się do lekarza i w twoim zestawie chromosomów wyszła by abrewiacja, okazałoby się że genetycznie nie jesteś płci męskiej, a płci żeńskiej XX i stąd wynika twoja bezpłodność. i co? skoro tak gloryfikujesz płeć genetyczną, to rozumiem ze w momencie dowiedzenia się, że masz płeć genetyczną żeńską zacząłbyś żyć jak kobieta, mówić jadłam, zrobiłam, malować paznokcie, zapuszczać włosy. chcesz mi to wmówić?

sam widzisz, że najważniejszym elementem płci jest płeć mózgu, to ona definiuje czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną, penis/pochwa - rzecz nabyta, mózg - to wyznacza kim jesteś, co czujesz, to wyróżnia cię spośród innych. nie wywyższaj aspektów fizycznych albo jakichś biologicznych bo one nie mają żadnego znaczenia.

menagerialesder

Nie, nie zacząłbym. Chodzi o to, że kryteriów płci jest więcej niż jedna.

ZabiKon

zgadza się, ale głównym kryterium jest płeć mózgu tzw. płeć psychiczna, to gdzie należymy emocjonalnie, gdzie przynależymy mentalnie. dlatego nie pisz o transseksualistach per ona, ani po transseksualistkach per on, albo na zasadzie "facet, który okazał się babą" "baba, która okazała się facetem" bo takie coś nie istnieje, i jest to szalenie niegodziwe i trywialne wobec osób, które nie dość, że przeszły tak wiele w życiu, muszą jeszcze znosić upokorzenia po przejściu tak niesłychanie długiej drogi by być sobą.

menagerialesder

JA PIER... ale wy tepi jestescie!! Chodzi mi tu o tych niby "tolerancyjnych" podajcie mi definicje slowa "tolerancyjny" ktos kto lubi homo?? czemu nie tolerujecie pedofilii, kazirodztwa, zeofilii, nawet zabojstw skoro jestescie tak "tolerancyjni"? Powinniscie wszystko tolerowac! Taka prawda ze kazdy toleruje to co mu/niej sie podoba, wiec wy niby "tolerancyjni" nie wywyzszajcie sie ponad wszystkich, nie mowcie ze jestescie dalej w ewolucji czy ze to jest 21 wiek, to jest poprostu smieszne!!

Sa tez ludzie co toleruja gejow a nie toleruja czarnych, jak ich nazwiecie?!! Pozatym ta plec mozgu to jedna wielka bujda! Jesli tak by bylo to lekarze by nie mowili przy porodzie czy to chlopczyk czy dziewczyna poprzez patrzenie miedzy nogi tylko by otwieral glowe i zagladal do mozgu, ludzie by nie nadawali imion nie mowili czy to chlopiec czy dziewczynka tylko by pytali dziecko w wieku 15 lat "ty chlopczyk czy dziewczynka?" ktorego nawet nie uczyli o seksie tylko czekali az sam zadecyduje co woli, a pozniej np by mu ptaka ucieli. Nie ma czegos takiego jak plec mozgu, za to sa choroby psychiczne ktore nalezy leczyc.

Dupa jest od srania nie zapychania. Rozumiem jesli ktos ma ptaka i pochwe to ma prawo wybrac co woli ale czlowiek jednoplciowy jak sobie uznaje ze ma "zle opakowanie" to jest poprostu po*ebany. Sobie wymysliliscie z tym opakowaniem downy. Idzcie sie leczyc, jeszcze uwazacie ze nietolerancyjni sa zacofani dyskryminuja a wy sami uwazacie sie za najlepszych i dyskryminujecie ludzi z innym zdaniem!

ocenił(a) film na 7
bobek388

Mam ochotę napisać coś o "Dupa jest od srania nie zapychania". Skoro tak jest, to czemu faceci uwielbiają uprawiać seks analny z kobietami? Przecież to też "zapychanie" tyłka.

ocenił(a) film na 7
alex36

I owszem, płeć mózgu istnieje. Inaczej faceci byliby jak kobiety, a kobiety jak faceci. Każdy widzi różnicę w zachowaniu obu płci. Jest ona dopasowana do roli ciała, tak aby każda płeć mogła sobie poradzić z tym, do czego jest przydzielona. Wyobrażasz sobie bawienie się lalkami jak byłeś dzieckiem, albo piszczenie z radości, jak robi to większość dziewczyn? Nie, bo jesteś facetem. I jak ktoś urodzi się z męskim mózgiem, ale w ciele kobiety, to nie będzie się czuł w nim dobrze, bo nie ma pomiędzy nimi zgodności płci. Żeby dobrze czuć się w męskim ciele, trzeba mieć męski mózg, i żeby czuć się dobrze w kobiecym ciele trzeba mieć kobiecy mózg. Proste. Transeksualizmu nie da się wyleczyć, bo trzeba byłoby wtedy wymienić mózg.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZabiKon

Swoją drogą na każdym kroku w tym kraju można wdepnąć w hipokryzję.

Iluż to tych "tolerancyjnych" najchętniej by ukręciło łeb tym "nietolerancyjnym"?!

ZabiKon

dokładnie, choćby blokowanie marszy

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Nie pokazuje na moim kompie do kogo była ta odpowiedź.Oczywiście o autora tematu chodzi

ocenił(a) film na 9
ZabiKon

nie ogarniam Cię człowieku.

ZabiKon

brawo chociaż 1 osoba jeszcze nie jest zmanipulowana homo trans propagandą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones