PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 356
ocen
5,3 10 1 88356
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

Nawet w kategorii bezmózgich komedyjek romantycznych. Co gorsza, główna para aktorów nie umiała
udźwignąć tych pisanych na amerykańską modłę dialogów [*]. Dno, nieporadność, tandeta.

ocenił(a) film na 7
blazini

To nie jest mój ulubiony rodzaj filmów, ale to bardzo dobrze zrobiona komedia romantyczna na podstawie przeciętnego scenariusza - dialogi momentami błyszczały gdy zestawiono Adamczyka z jego rodzicami i ciotką - swoją drogą ta rodzinka pokazana wręcz znakomicie, zasługa wielka doskonałych aktorów - Tyszkiewicz, Orzechowskiego, Szapołowskiej. Każdy aktor pokazany był w tym filmie we właściwym czasie, nie za długo, nie za krótko, a jak się pojawił - świetnie się go pamiętało - Schejbal - jej gra doskonała w tak epizodycznej roli ( niech się nie marnuje w serialach, brać ją do ambitnych filmów, nawet nie takich jak ten). Najmocniejszy punkt - Adamczyk - promieniował na wszystko, bez niego film byłby położony.

Wydmin

też mi się ta komedia podobała.

ocenił(a) film na 1
blazini

Nie wytrzymałem 5-ciu minut na tym gównie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones