PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191196}

Nie mów nikomu

Ne le dis à personne
7,0 16 784
oceny
7,0 10 1 16784
5,8 6
ocen krytyków
Nie mów nikomu
powrót do forum filmu Nie mów nikomu

Książka bardzo mi się podobała, a film to totalna porażka. Moja recenzja http://recenzyjnie.blox.pl/2013/03/Porownanie-filmu-i-ksiazki-Nie-mow-nikomu.htm l

ocenił(a) film na 8
Ewielina

Przeważnie tak jest, że film nie dorównuje książce ale nie w tym przypadku. Mnie ta ekranizacja miło zaskoczyła, może dlatego, że zrobili ją Francuzi a nie Amerykanie...

Ewielina

nie wyobrażam sobie niczego co może być słabsze niż powieścidła Cobena. Filmu nie oglądałem, dzisiaj obejrzę. Nie mniej jednak pisać o rozczarowaniu filmem względem " twórczości" a raczej grafomańskich wypocin tak wybitnego pisarza jak Harlan Coben chyba raczej nie wchodzi w rachubę :)

ocenił(a) film na 7
Ewielina

kocham Twój avatar, kobieto! :)

pigandworm

Cieszę się :)

Ewielina

Masz całkowitą rację. Po przeczytaniu książki, nie da się przebrnąć przez ten film. Próbowałam ze szczerymi chęciami ale nie dałam rady. Dodatkowym minusem jest François Cluzet... nie wiem czemu ale ten aktor wyjątkowo mnie odrzuca zwłaszcza w tej roli.

ocenił(a) film na 4
Ewielina

Niestety film o wiele gorszy od książki. Większość scen zinterpretowane inaczej, inaczej też jest pokazane zakończenie, oraz wiele szczegółów chociażby imiona, pory dnia itd. Wielkie rozczarowanie...!!!

ocenił(a) film na 4
turysta8

Niestety muszę się zgodzić. Dodatkowo film przynudzał.. :).. A jak ktoś nie czytał książki to mało co z niego zrozumie.

ocenił(a) film na 4
Ewielina

Książka nie byla jakimś szałem ale byla na tyle ciekawa by zachcialo mi sie siegnąć po film. No i to był niestety błąd. Troszke sie zirytowalem jak pozmieniali imiona bohaterów. Lecz najbardziej mnie zdziwilo ze film po prostu jest nudny, ogladalem z przymusy by miec prawo ocenic go w całości a nie pierwsze 30 mim. Tym co czytali powieść nie polecam tym co by chcieli kiedys przeczytac też nie polecam, a tym co szukala fajnego filmu na wieczór to radze poszukac gdzie indziej xD

ocenił(a) film na 3
Ewielina

Zmiana imion, nazwisk, całej postaci Wu... Do tego główny aktor za stary. W momencie kręcenia miał 50 lat, David Beck miał 33 w książce, no trochę dużo za dużo... Film wybitnie nudny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones