PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727968}

Nie oddychaj

Don't Breathe
6,5 79 922
oceny
6,5 10 1 79922
6,6 17
ocen krytyków
Nie oddychaj
powrót do forum filmu Nie oddychaj

Powinni dać nagrodę dla psa rottweilera, świetnie zagrał żądną krwi bestię :D

ocenił(a) film na 7
kokon303

To prawda, zagrał niesamowicie tę krwiożerczą bestię :) Oscar się należy. Oglądając film, normalnie bałem się tego psiaka))

yaro7_fw

Piesek to raczej zostanie nagrodzony ciepłą michą :)

ocenił(a) film na 6
kokon303

Mam nadzieję, że zwierzaka zobaczymy w innych produkcjach filmowych. Zagrał o niebo lepiej niż masa polskich aktorów ;)

Buki91

którego? bo 3 psy grały :P

ocenił(a) film na 5
kokon303

podpinam sie pod temaat rola psa w tym filmie zdecydowanie najlepsza ... reszta slaba.

ocenił(a) film na 9
kokon303

akcja w szybie wentylacyjnym,oraz ta w bagazniku... bezcenna :)....

ocenił(a) film na 9
Ferdek_Kiepski85

Jak on ją wciągnął, otwór był za wąski....

kokon303

Prawda.
Ale nie macie pojęcia jak niebezpieczne były to zdjęcia. Szczególnie te rodem z Obcego. Hej!

kokon303

Panie ! Bestia po kądzieli z bestią z filmu Omen, nie dziwota, ze taka żądna krwi i wytresowana by zabijać! ;)

qzka

Omen co Gregory Pecka rotweiler chyba na ogrodzeniu przytrzymał. ?? Też dobry film. Hej!
[ale kiedy to było..]

baca350

no jasne! Spojrz jaka perfekcyjna analogia - ide o zaklad, ze to jakis miot z dziada na pradziada psina sie ostała ;)))
"babka ma wystepowala w omenie, a teraz ja wuystepuje w "nie oddychaj" aw awwww !"

qzka

Psy filmowe to osobna dziecina. Szarik, Lassie, Rintintin, Cywil i inne. Razy 3 sztuki dublerów .
Ciężka praca z psami jest. Hej!

ocenił(a) film na 7
qzka

dobre :-)

ocenił(a) film na 10
kokon303

Tak po prawdzie to wg mnie nie musiał grać. Chyba jedynie to, że na prostej mu dziewczynka dała radę uciec, co realnie byłoby niewykonalne. Odcinek ok 70m to są 2-3s ...

wmbco

Prawda, w realnym życiu po 10 metrach próby ucieczki już miałaby ekspresową amputację kończyn.

ocenił(a) film na 10
Milli1982

Ładna ironia.

wmbco

Kolejną kwestią jest ten niski płot, przy którym się zatrzymał. No sorry, ale pies jego rozmiarów nie miałby najmniejszych problemów, by taki płot przeskoczyć. To moja mała suczka wskakiwała na murek, na który nawet dwiema przednimi łapami nie sięgała w pozycji stojącej. A tu? Jeszcze łeb mu wystawał zza płotu.
Może nie był wytresowany w przeskakiwaniu przez płoty, nie wiem. Wiem jednak, że policyjne psy potrafią pokonać przeszkody dwukrotnie wyższe.

ocenił(a) film na 7
forek23

Może kazali mu tak poprostu zagrać. Myślę,że aktor z takim talentem umiałby zagrać scene ,w której przeskakuje przez płot...

mydnajt

Być może.

forek23

Ale mi chodziło o psa.

kokon303

Wygląda na to, że tą krwiożerczą bestię zagrały trzy psy: Athos, Astor i Nomad.
Tak jest przynajmniej podane przy obsadzie w napisach końcowych.

kokon303

Głos, warczenie psa, było momentami podłożone. Cześto tak robią w filmach. Trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby to zauważyć.

ocenił(a) film na 9
kokon303

Ten pies to taki zwierzęcy Leo DiCaprio ;D

ocenił(a) film na 8
dezertx

Chyba trafiłeś w sedno :D

ocenił(a) film na 8
kokon303

Prawda,pies wymiatał,przypominał mi tego demonicznego rottweilera z filmu,Omen :D,dzięki niemu akcja była do samego końca ;).Ale ogólnie cały film i bohaterzy bdb,akcja w 1 miejscu,ale napięcie i klimat dawało rade.

ocenił(a) film na 6
kokon303

D tego jeszcze nie ma go w obsadzie. Niewykorzystany potencjał psa. Nie zagryzł nikogo. Po takiej scenie lepiej by się oglądało film :)

ocenił(a) film na 6
SantaCruzeNomad

Fakt, byłam prawie pewna, że jedną z tych osób zgryzie. A tu nic :/

Riner

Bo o to chodziło żeby prawie kogoś zagryzl ale nie zagryzł :D film się musiał jakoś kręcić :)

ocenił(a) film na 3
kokon303

To prawda, był najlepszy i nie udawał

ocenił(a) film na 7
kokon303

Na napisach końcowych, czyli liście płac, można przeczytać, że tę rolę w filmie zagrały trzy różne psy. :)

kokon303

któremu? bo 3 psy grały :P

kokon303

Puszek się tylko tak bawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones