PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132}

Nie wierzcie bliźniaczkom

The Parent Trap
6,5 48 130
ocen
6,5 10 1 48130
5,2 8
ocen krytyków
Nie wierzcie bliźniaczkom
powrót do forum filmu Nie wierzcie bliźniaczkom

Wydaje mi się, że ocena powinna być o wiele wyższa. Przecież to jest wspaniały film familijny. Ja takie uwielbiam i nic na to nie poradzę :))

karolina922

Częściowo dlatego że im się nie spodobało, a inni jakby bali się dać więcej niż 7/10.

ocenił(a) film na 7
karolina922

Uroczy filmik. Nie wysokich lotów, ale dzięki małej Lindsay film duuuużo zyskuje:)

ocenił(a) film na 8
Fenus

Bardzo ale to bardzo zyskuje

ocenił(a) film na 7
karolina922

6,5 to wysoka ocena.

Matrix007XD

Zależy kto jak do tego podchodzi. Dla mnie 6,5 to nie jest dobry film. Zazwyczaj za takie się nie biorę, chyba że fabuła i obsada wyjątkowo mnie przekona i jednak zaryzykuję. Jak na film familijny jest bardzo dobry, zwłaszcza porównując do poziomu obecnych filmów.

ocenił(a) film na 7
karolina922

Karolino słodziak z Ciebie, podzielam Twoje zdanie i sympatię do kina familijnego, z której wciąż nie wyrosłam. Na szczęście!
A między nami sympatyczkami takich filmów polecam Ci obejrzeć z aktualnych rozdań "Sztuka ścigania się w deszczu", mnie urzekł i rozbroił :)

ocenił(a) film na 7
karolina922

Dlaczego? Dlatego że gdzieś się utarło że te najwyższe oceny są zarezerwowane tylko dla filmów bardzo ambitnych.. Oczywiście to głupota

ocenił(a) film na 6
worldstrongestman

Ja nie rozumiem jednego. Skoro jedna upodobniła się do drugiej żeby wyglądać tak samo to skąd zdziwienie matki (przekute uszy i obcięte włosy)

ocenił(a) film na 10
karolina922

W takich filmach aż szkoda że taka Lindsay naprawdę nie miała siostry bliźniaczki bo to dodało by jeszcze większego uroku tej świetnej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones