PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223692}

Nie wracaj w te strony

Don't Come Knocking
6,7 1 401
ocen
6,7 10 1 1401
5,0 4
oceny krytyków
Nie wracaj w te strony
powrót do forum filmu Nie wracaj w te strony

Czy ktoś może mi powiedzieć, w którym miejscu jego córka mówi Howardowi, że nią jest? Jakoś mi to umknęło a w momencie gdy przychodzi skuty kajdankami mówi Rothowi, że chce iść jeszcze do DZIECI i mówi że to jego córka. Kiedy ona mu to powiedziała?

Engbers

Właśnie skończyłam film i też to zauważyłam. Ona mu o tym nie powiedziała wprost, ale prawdopodobnie zrozumiał to wtedy, kiedy w hotelu dała mu zdjęcie swojej matki. Bo zauważ też, że z hotelu ją wyrzucił, ale już przy następnym spotkaniu - na kanapie pod mieszkaniem Earla - normalnie z nią rozmawiał.

ocenił(a) film na 6
Engbers

Według mnie Earl i Sky to jedna osoba - dziecko Howarda.
Sky jest czymś w rodzaju anioła.
Moja interpretacja :)

ocenił(a) film na 9
Engbers

W pokoju hotelowym Howard się pyta Sky wskazując na urnę: co tam masz?
Ona odpowiada: To moja matka, kiedyś ją znałeś.
Później on ją wyrzuca, ale ona przed wyjściem daje mu kartkę z adresem jego syna "Earl. 417 Alabama".
Później na kanapie na ulicy przed numerem 417 ona mówi o Earl'u: Pewnie się boi
On mówi: Dlaczego miałby się bać ciebie
Ona: przestraszył się, że możemy być spokrewnieni.

Interpretacja że ona jest aniołem też wydaje się trafiona, bo te jego dzieci to tak jakby rozszczepienie jego osobowości na dwie osoby- na tą z przewagą cech agresywnych i tą z przewagą cech łagodnych. Takie jego yin i yang- równowaga której poszukiwał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones