PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360916}
6,3 50 654
oceny
6,3 10 1 50654
5,8 4
oceny krytyków
Nie wszystko złoto, co się świeci
powrót do forum filmu Nie wszystko złoto, co się świeci

Chyba już nie będę czytał recenzentów bo to panowie ponurzy i chmurni sami w sobie..
Poszedłem do kina na ten film po recenzji w jednej z gazet pełen obaw bo film ten to chłam, kino byle jakie , głupota...A tymczasem jak tu wiele osób mądrze pisze kino lekkie łatwe i przyjemne:)))
Myślę że jeżeli bym wybierał filmy polecane przez "fachowców" dawno bym się zdołował,miał nerwicę i umarł na zawał...
"Fachowcy od filmu" to ludzie bezwarunkowo mądrzy, oczytani , elokwentni,po mądrych szkołach, twardzi(bo tylko tacy przebrną przez te wszystkie czarne scenariusze wyłapując w nich głęboki sens).
Mam wrażenie że dla nich klimaty psychiatryka, zapadłej wioski , czy niewątpliwe napięcie rodzące się przez cały film między dwojgiem ludzi to kino dobre, ale już pan w hawajskiej koszuli biegający za skarbami to wielki głupek i kino złe...
Chcę tylko powiedzieć że życie w naszym kraju jest i tak nie za wesołe więc pozwólcie ludziom na odrobinę odprężenia i nie piszcie recenzji z pozytywnych filmów jakie to są beznadziejne bo ich po prostu nie rozumiecie

techem77

Cóż, każdy chciał by być fachowcem, ale nie każdemu to wychodzi, co niektórzy muszą pomarudzić, bo lepiej się będą bawić na Idzie ;)

ocenił(a) film na 3
Ounterios

Zaraz, zaraz... czy jeśli film jest słaby to nie można wprost tego powiedzieć bo wyjdziesz na marudnego, ponurego człowieka? Uwielbiam kino rozrywkowe, uwielbiam komedie, nawet niektóre słabo oceniane, ale... fools gold jest najgorszym filmem Mathewa. Jest sztuczny, bez klimatu, z źle dobranymi aktorami(czarny charakter jest jednym z najśmieszniejszych murzynów w Hollywood). Jedynie można sobie pooglądać widoki wysp tropikalnych, ale jako FILM to Warner Bros dało się wyrolować bo zapłacili pieniądze za wakacje dla elity aktorskiej, którzy w przerwach od martini na plaży próbowali nakręcić film "przygodowy".

Fajnie, że wam się podobał, ale przestańcie oceniać innych po ocenach bo akurat negatywne recenzje Fools Gold są całkowicie uzasadnione.

AzoriuSS

Ja jestem zaślepiony filmami przygodowymi, to też i racjonalnych ocen nie potrafię wystawić dla tego typu filmów (Indiana Jones, Skarb Narodów etc.) :P

Ounterios

Dawno temu napisałeś, ale możesz wymienić mi tytuły filmów w takiej tematyce bo szukam a ciężko mi idzie .

twekrk

Cała seria Indiana Jones, Lara Croft, Skarb Narodów, Mumia, Błękitna głębia, Sahara :)

ocenił(a) film na 10
AzoriuSS

A nie wpadłeś na to, że właśnie ten czarny charakter miał być najśmieszniejszy? Może takie było założenie twórców? Ogólnie chodzi o to, żeby miło spędzić czas na oglądaniu i w tym ten film mi się sprawdził. Czego mi więcej potrzeba? Będę szukała poważnych filmów do refleksji to poszukam w innych gatunkach

ocenił(a) film na 10
AzoriuSS

A przy okazji ja np nie rozumiem fenomenu nowego Łowcy androidów, ale jak ktoś lubi siedzieć i nudzić się prawie 3 godziny oglądając sztywnego Goslinga to jego sprawa, dla takich to film na dyche i też maja prawo do swojej oceny i nie można nikogo za to potępiać, tu masz rację

ocenił(a) film na 7
techem77

Dokaldnie tak. Dostałem więcej niż się spodziewałem. Film bardzo przyjemny . Jest i akcja i humor. Dobre aktorstwo. Fajne plenery. Bardzo odprężający klimat. Super film na miły wieczór.

ocenił(a) film na 10
felis5

Miałem z tym filmem tak samo. Lekki, odprężający, pozytywny. I o to chodzi

ocenił(a) film na 10
techem77

Świetne podsumowanie! Film fajny, lekki i miło odpręża

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones