PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4878}

Niebezpieczna gra

Dangerous Game
6,8 330
ocen
6,8 10 1 330
Niebezpieczna gra
powrót do forum filmu Niebezpieczna gra

Madonna potrafi grać??

ocenił(a) film na 8

film bardzo trudny w odbiorze, trudne tu cokolwiek interpretować, Ferrara stworzył film o którym można długo dyskutować ale najważniejsze jest że potrafił wykrzesać to coś z Madonny co sprawia że żadna kobieta nie mogłaby zastąpić jej w tej roli (scena gdy Keitel obraża ją i prowokuje by odegrała scene za każdym razem lepiej)i tym samym udowadnia że jest zdolna zagrać role trudne i wymagające, wszystko zalezy oczywiście od reżysera...

aaa i nie potrafie sobie poradzić z końcową sceną...

ocenił(a) film na 9
fabio

Faktycznie wycisną z niej naprawdę kawał teatru! Byłem niesamowicie zaskoczony tym jakie pokłady talentu aktorskiego ma w sobie ta kobieta.

CAPEFEAR

A może Madonna nie potrafi grać banalnych, bździnowatych ról pokroju Nicki Finn (Who's That Girl?), a sprawdza się w rolach kobiet skomplikowanych? Dziwi mnie również, że została za ten film tak zjechana, myślę że gdyby rolę Sarah grała np. Meryl Streep, wychwalano by ją pod niebiosa.

CAPEFEAR

ja byłam wręcz zszokowana :o) btw, Madonna jest skazana na potępienie przez filmowców, bez względu na to jak by zagrała i z kim.. dobrąrolę i tak zaliczą do reszty chłamu ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones