PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32973}

Niebezpieczna piękność

Dangerous Beauty
7,0 8 085
ocen
7,0 10 1 8085
Niebezpieczna piękność
powrót do forum filmu Niebezpieczna piękność

Wiecie dlaczego? Dla Rufusa Sewella aka Marco, który w taki sposób patrzył na Weronikę, że aż mi ciarki przechodziły po plecach. Trzeba być naprawdę dobrym aktorem, żeby to w oczch kumulowały się uczucia i emocje ( już nie tlyko miłość...). A oprócz tego wspaniała Wenecja, Weronika, scenariusz, muzyka...Spodziewałam się jedynie kary dla kuzyna Marco oraz troszke większego udziału w fabule zony Marco - Giuli. Ich szczęscie to w końcu jej tragizm, ktory mógł być troszke bardziej zaakcentowany. Natomiast cala reszta świetna.

ocenił(a) film na 8
AleEx

...czyli nie tylko ja miałam ciary, gdy na nią patrzył ;).
Jak rzadko oglądam romanse, tak ten film mnie naprawdę zainteresował, ba, nawet mi się spodobał. Dobrze się go ogląda i naprawdę poczułam klimat ówczesnej Wenecji - ode mnie też 9 za całokształt :]

ocenił(a) film na 9
bLANKA13

Ja w ogóle mam ciary, jak patrzę na tego aktora. Mam chyba słabość do facetów z naturalnie półprzymkniętą jedną powieką, haha :D Coś podobnego ma Richard Lee Jackson.

ocenił(a) film na 8
AleEx

Rzeczywiście jest to przyjemny wizualnie aktor. Potrafi i nie boi się pokazać, że pożąda!

ocenił(a) film na 9
Fairypretty

I aktorka tez jest bardzo przyjemna wizualnie

ocenił(a) film na 9
AleEx

Piękny film, piękni aktorzy, piękna muzyka. Warto obejrzeć chociażby właśnie dla tych ciar ;)

AleEx

TEŻ TO ZAUWAŻYŁAM , JAK ON NA NIĄ PATRZYŁ !!!

ocenił(a) film na 10
MUSSS

takich spojrzeń ciężko jest mi się doszukać w innym filmie. aż ciężko było uwierzyć, że on to tylko grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones