PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 542
oceny
7,8 10 1 50542
8,2 17
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

Uczta z trzech dań

ocenił(a) film na 8

Polecam: (1) przeczytanie książki, (2) obejrzenie filmu Rogera Vadima z 1959 r., pod tym samym tytułem, (3) obejrzenie tej adaptacji.
Nie chodzi o porównywanie, co jest lepsze, co gorsze, tylko scalenie tych trzech elementów w całość - dla osiągnięcia pełni satysfakcji! Zwłaszcza ciekawe będzie zestawienie czterech wspaniałych kreacji aktorskich: Jeanne Moreau i Gérarda Philipe'a oraz Glenn Close i Johna Malkovicha - z własnymi wyobrażeniami wyniesionymi z książki.

jak45

Można by dodać Valmonta Formana, choćby na deser.

zweistein

Mógłby ktoś podać link do filmu online całego ? Bo wszędzie jest tylko godzina i 25 minut...

Request_

Niestety, nie znam.

ocenił(a) film na 9
Request_

Na stronie ale kino jest cały

ocenił(a) film na 10
jak45

Ucztę z trzech dań mam za sobą plus Valmonta Formana. Niebezpieczne związki są w piątce moich najbardziej ukochanych filmów.

ocenił(a) film na 8
bez_imienny

Ze wstydem przyznaję, że filmu Formana nie widziałem - jakoś mi dotąd nie wypadało z okolicznościami czy czasem (a korzystanie z zasobów I-netu mnie nie bawi, brak mi na to cierpliwości i czasu - poza tym jakość jest na ogół marna).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones