PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33343}

Niebezpieczny umysł

Confessions of a Dangerous Mind
6,8 26 094
oceny
6,8 10 1 26094
6,8 10
ocen krytyków
Niebezpieczny umysł
powrót do forum filmu Niebezpieczny umysł

Film obejrzałem tylko ze względu na Rutgera Hauera, nie wiedziałem że gra on tu tylko
epizod.
Film mi się po prostu nie podobał, nudził a główny bohater był dla mnie tragiczny, wielu
osobom się ten film podoba, dobrze, ale nie mnie...
2/10 (gdyby nie Rutger byłoby...)

cyborg.vandamme

A kto to jest Rutger Hauer? Nie kojarzę go, jako aktora. Nie pamietam żadnego filmu w którym zrobiłby na mnie wrażenie. Jak się ma 16 lat, to wiele rzeczy postrzega się inaczej. Umysł dopiero się kształtuje i stąd Rutger "Hałer", może być postrzegany, jako aktor.

artefakt

Ale to nie moja wina że masz 16 lat i wogóle nie dziwie się że nie znasz Rutgera Hauera.

ocenił(a) film na 7
artefakt

...sugerujesz, że Rutger Hauer nie jest aktorem, dlatego, że nie kojarzysz go z żadnego filmu? Jak się ma 17 lat to wiele rzeczy postrzega się inaczej...

Snaga_Przeklety

Dorobek jego, nie jest wcale taki marny. Ról najwyższych to on nie miał. W paru filmach go widziałem i w niektórych wypadł lepiej a w innych gorzej. Kiedyś widziałem go w paru filmach szpiegowskich, chyba z ponad 10 lat temu. Musiałem jednak, nieźle wysilić umysł, aby sobie co nieco przypomnieć. Sam człowiek pewnie prze sympatyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones